SPOR

CANLI

Mancini ile şartlı devam!

Aysal, medya üzerinden polemik yaşamaya başladığı İtalyan hoca ile sezon sonuna kadar devam kararı aldı. Ancak Mancini'nin kaderini, Bursa maçı sonrasındaki kritik görüşme belirleyecek.

Mancini ile şartlı devam!

Galatasaray’da işlerin kötü gitmesinden sorumlu tutulan Roberto Mancini, bir süredir Başkan Ünal Aysal’la medya üzerinden polemik yaşıyor.

Haberin devamı için tıklayın

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
Ah be mancini kardeşim. Gelmeden önce basit bir araştırma yapsaydın, üçkağıtçı bir kulübe geleceğini farkeder ve teklifi reddederdin. Kendi karizmanıda çizdirmezdin.
Sanırım fenevlisin. Size en büyük ve unutamayacağınız acı ne olacak biliyor musun...şampiyon olacaksınız ama şampiyonlar ligine gs gidecek. Bundan önce de bu tür acılar sizi baya yormuştu. Hep gs yi yendiniz ama kadıköyde şampiyon olmamız acaip acıtmıştı :-))))))
araştırmayı yapmış zaten tek şike yapmnayan takım oldumuzu anşlamış yeterli yanii
allah aşkına defol git hatta aysalıda götür en büyük imparotor fatıh terim
Mancini sezon sonuna kadar devam etmeli. Sonra Kesinlikle yolanmalı. Manciniden bir cacık çıkmaz. Yerine eski Teknik Direktörümüz fatih terim gelmez artık çok geç onun yerine Ya Lucescu yada Hücum futbolu seven Mustafa DENİZLİ Getirilmelidir. Denizli de TERİM de ikiside bizim Teknik adamlarımızdır. Bunlar GS de başarılı olur GS yi başarıya götürür. Şayet denizli getirilse ELMANDER ile AMRABAT kesinlikle getirilmelidir. Hatta ENGİN BAYTAR ı bile getirilmelidir. GS nin bir iskeleti vardı ELEMANCİNİ İLE AYSAL efendi bittirdi. Aysal bey sırf Egosunu tatmin etmek için bitirdi. Yazıklar olsun.
Takım
O
Av
P
Geri Dön