SPOR

CANLI

Mancini'den şampiyonluk mesajı

Galatasaray'ın 1-0 mağlubiyetle ayrıldığı Kayserispor maçı sonrası İtalyan teknik direktör Roberto Mancini açıklamalarda bulundu.

Mancini'den şampiyonluk mesajı

Galatasaray'ın 1-0 mağlubiyetle ayrıldığı Kayserispor maçı sonrası İtalyan teknik direktör Roberto Mancini, yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

[Haberin Fotoğrafları-![Galatasaray-Kayserispor](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/2121017/640xauto.jpg)](http://spor.mynet.com/galeri/turkiyeden-futbol/3445-galatasaray-kayserispor.html)

İtalyan teknik adam yayıncı kuruluşa şu açıklamalarda bulundu:
"Bugün aslında, 90 dakikaya baktığımızda galibiyeti hakeden bir Galatasaray vardı. Üç maçtır devam eden hastalığımız devam etti. Bulduğumuz pozisyonları gole çeviremedik. Şampiyonlar Ligi maçında bu kadar efektif değildik ama bugün çok pozisyon bulduk. Futbol enteresan bir oyun, böyle şeyler olabiliyor."

"Şu anda yapmamız gereken çalışmalara aynı şekilde devam etmek lazım. Sakin olmak lazım. Şampiyonluktan veya şampiyonluk şansından şu an bahsetmek çok mantıklı değil"

Yayıncı kuruluşa verdiği demeçlerden sonra basın toplantısına geçen Mancini'nin, oldukça sinir olduğu gözlemlendi. Sorulan sorular karşısında gergin olduğu gözlemlenen İtalyan teknik adam, bir gazetecinin ''Bu takım son 2 yılın şampiyonu, takımın gidişhatını nasıl değerlendiriyorsunuz'' sorusuna oldukça sinirlendi.

Takımı devraldığında da durumlarının pek iyi olmadığına dikkatleri çeken Mancini, tartışma yaşadığı gazetecinin 'Bu takımı 5.haftada devraldınız'' ile başlayan cümlesini keserek, '5 değil 6.haftada aldım' dedi ve soru soran gazeteciyi azarladı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 34 yorum
vay anasını 5 değil 6 haftaymış ne kadar çok olmuş be yavşak herif sen bu takımı istersen sezon başında al aha bu takıma ronaldo,messi yi de koy hala şampiyon olamazsın bence sen mezbahahaneye git kafanı değiştir sende kafa yok çünkü inanıyorumki bu takımı buhale getirenler belli yönetim sende yardımcı oldun fatih hoca devam etseydi ya liderdik yada psg takımıyla eşleşmiştik şimdi hadi topla bavulunu italyaya yürüüüü.
daha beter olun...
durmak yok yola devam mancini ile.
dilin kemiği yok nasıl olsa konuş dur mancini efendi!ulan m.city yi o bütçeler ile kaç senede 1 kere şampiyon eden adam mı gs yı şampiyon edecek dediğimizde gs li arkadaşlar çekemiyorsunuz diyordu.al işte mancini ve tablosu ortada...yerli teknik adamlarımızın kıymetini bilmiyoruz ney idüğü belirsiz adamları buraya getirip milyon euroları saçmayı kesin artık.şu ülkeye gelip tek faydalı olan yabancı adam bence LUCESCU dur.adam hangi takımın başına geçse faydalı oldu,ilk terim sonrası gs yın başına geçtiğinde terim in mirasını yiyor demiştim ancak adam hakikaen futbol piri çıktı(LUCESCU)
Takım
O
Av
P
Geri Dön