HABER

Mancium Token nedir? Manc Token ne işe yarıyor?

Oyun geliştirme alanındaki başarılarıyla zinciri teknolojisiyle bir araya getiren Manc, Mancium Token ile sürdürülebilir bir stratejinin temellerini yarattı. Özellikle oyun ekosistemindeki tecrübeli ekibiyle güçlü bir mimari ve sürdürülebilir stratejiler geliştirmeyi hedefliyor.

Mancium Token nedir? Manc Token ne işe yarıyor?

Manc’ın saha ekibi, kripto borsalarında tecrübe sahibi güçlü bağlantılara sahip kişilerden oluşuyor. Pazarlama ekibinin misyonu toplulukla manc token arasındaki iletişimi doğru bir şekilde dizayn etmek ve sürdürülebilir stratejiler geliştirmektir.

Manc Token, Tokenlaşma sürecinin güvenli bir biçimde gerçekleşmesi adına geçiş partneri yani Bridge Partner kullanıyor. Bu şekilde süreç daha güvenli hale geliyor. Ayrıca kullanıcıların aklında şüphe kalmıyor. Ön satış ve CEX, DEX borsalarındaki listelenme haberlerinden önce tokenlaşma sürecinin tamamlanması gerekiyor.

Manc Tokenomisi

Manc'ın, blok zinciri teknolojisini geliştirerek ürettiği oyunlarda kullanılacak Manc Token, 100.000.000 adet olarak piyasalara arz edecek. Bu rakamın %22'lik ve en büyük bölümünü ise pazarlama bölümü kapsayacak. Pazarlama bölümünü %13'lük pay ile ekosistem büyümesi ve ekip takip edecek. Likidite ise %12'lik bir dilime sahip olacak. Onun arkasından ise %11'lik oran ile gelişim bölümü gelecek. Gelişim bölümünü ise %9'luk bir oranla LP&Stake Ödülleri izleyecek. Birleşme ve kazanma oranı ise %8. Danışman ve halk indirimi payları ise %4 olarak belirlendi. Geriye kalan %4'lük kısım ise Manc Akademi'ye ayrıldı.

Token Ekonomisi

Kripto para birimi, sadece varlığı değiştirmekten fazlasını yapar. Ayrıca, bir tokenleştirme platformu aracılığıyla varlıkları tokenize eder, dApps geliştirme hizmetleri sağlar. Sahipliğini kanıtlar ve sahiplerini merkezi olmayan ağlara daha aktif katılmaya motive eder.

Yirmi birinci yüzyıl, olağan hayatımıza birçok yenilik getirdi ve blockchain teknolojisi de kesinlikle bunlardan biri. Yarının en etkili oyun değiştiricileri olduğunu iddia eden blok zincirle ilgili binlerce proje görebiliriz.

Belirteç ekonomisi küresel ekonomide nispeten yeni bir olgu olduğundan, doğru bir şekilde anlaşılması ve uygulama sırasında hata yapmaktan kaçınmak zor olabilir. Aynı zamanda, token ekonomisi, her blok zincirin veya DeFi geliştirme şirketinin gerçek potansiyelini belirlemenize ve en sağlam ve yatırım potansiyeli en yüksek olanı seçmenize yardımcı olabilir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön