MAGAZİN

Manken Elif Ece Uzun kimdir? Elif Ece Uzun kaç yaşında? Elif Ece Uzun evlendi mi?

37 yaşında olan manken Elif Ece Uzun, 2019 yılında evlendiği iş insanı Mehmet Tuş ile olaylı bir şekilde boşanmıştı. 1,5 yıl evli kaldığı eşi Mehmet Tuş’un uyuşturucu kullanarak kendisine şiddet uyguladığını söyleyen Elif Ece Uzun, olayı mahkemeye taşıyarak eşi hakkında uzaklaştırma kararı çıkartmıştı. Fiziksel şiddetin yanında psikolojik şiddete de maruz kaldığı dile getiren Uzun, ikiz çocuk sahibi. Geçtiğimiz ay hakkında dava açtığı eşi Mehmet Tuş ile geçtiğimiz ay tekrar evlendi.

2 senedir podyumlardan uzak kalan Elif Ece Uzun, yaşadığı olaylı boşanma ile magazin gündeminde kendine yer buldu. Mahkeme kararıyla eşi Mehmet Tuş hakkında 2 ay uzaklaştırma kararı çıkarttırmış ve eşinden boşanmıştı. 2 sene aradan sonra Çırağanda katıldığı bir defile sonrasında açıklama yapan Elif Ece Uzun, “Eşimle aramda geçen olaylardan dolayı birbirimizi kırarak ayrıldık. Neyse artık ikimiz de hatalarımızın farkına vardık ve geçtiğimiz ay tekrar evlendik. Şu an çok mutluyum" açıklamasını yapmıştı.

Elif Ece Uzun, davalık olduğu ve kendisine şiddet uyguladığını söylediği eski eşiyle yeniden barışarak, birçok kişiden tepki çekmişti.

Uzun'un, Mehmet Tuş'dan ikiz çocuğu var. Anne olmanın çok güzel bir şey olduğunu söyleyen Uzun, yeniden evlilik haberiyle sosyal medyanın gündemine düşmüştü.

Elif Ece Uzun kimdir?

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön