MAGAZİN

Mankenin askısı kopunca tartıştılar

Defilede Rus mankenin giydiği kıyafetin askısı kopunca göğüsleri göründü. Mankeni önce gülerek izleyen sanatçı Yağmur Atacan ve eşi Pınar Altuğ, daha sonra kısa süreli tartıştı.

Mankenin askısı kopunca tartıştılar

Geceye, 'Fashion TV'nin sahibi Michel Adams ile Sinan Özer, Ahmet Bayer, Yağmur Atacan, Pınar Altuğ'un da aralarında bulunduğu yaklaşık 2 bin konuğun ve sosyetenin ünlü isimleri katıldı. Gecede 197 ülkede 350 milyon kişi tarafından izlenen Fashion TV'nin mankenleri Paris'te kalan modacı Rossi Barbosa'nın hazırladığı ve Akdeniz'in yaz gecelerine özgü 85 parça kıyafeti tanıtıldı. Transparan ve erotik kıyafetlerle podyuma çıkan 14 ülkeden 20 manken, ilgi ile izlendi. Fashion TV kameramanları da defileyi önümüzdeki hafta yayınlanmak üzere görüntüledi.

RUS MANKENİN 'İŞ KAZASI'

Defilede Rus manken, 23 yaşındaki Helana Franciska, giydiği kıyafetin askısının kopması ile göğüslerinin birden ortaya çıkması ile zor anlar yaşadı.

Defileyi ilgi ile izleyen Yağmur Atacan ve eşi Pınar Altuğ önce gülüştü. Ardından kısa süre tartıştı. Yağmur Atacan'ın ilgi dolu bakışları Pınar Altuğ ile kısa süren tartışma anı çiftin yüzlerine yansıdı. Kısa süren tartışma ardından çift, yeniden defileyi izledi.

Yaklaşık 45 dakika süren defile arasında şarkıcı Roti, Türkçe pop şarkılarını söyledi. Defileden sonra beach club'ın 'Havana City' bölümünde özel pozlar veren Fashion TV mankenleri bir anda hayranlarının hatıra fotoğrafı çektirme akınına uğradı. Erkeklerin ünü mankenlerle hatıra fotoğrafı çektirmeleri anında ilginç görüntüler ortaya çıktı. Fashion TV'nin seksi mankenlerinin yaz boyunca Bodrum'da kalacakları beach club'ta ve bazı özel gecelerde Avrupalı ve Türk modacılarının kıyafetlerinin tanıtılacağı defilelere katılacakları belirtildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön