HABER

Mardin'de toz bulutu etkili oldu! Evlerin pencereleri kapatıldı

Suriye'den gelen toz bulutu, Mardin kent merkezinde hayatı olumsuz etkiledi. Diyarbakır'da ise sağanak yağış etkili oldu.

Mardin'de kuvvetli rüzgarla birlikte Suriye'den gelen toz bulutu, hayatı olumsuz etkiledi. Görüş mesafesinin düştüğü karayollarında araç sürücüleri zor anlar yaşadı. Toz bulutu nedeniyle vatandaşlar evlerinin cam ve kapılarını kapatmak zorunda kaldı.

DİYARBAKIR'DA DA SAĞANAK YAĞIŞ ETKİLİ OLDU

Diyarbakır'da ise yaklaşık yarım saat süren sağanak yağış, cadde ve sokakları göle çevirdi. Vatandaşlar yağmurdan korunmak iş yerlerine sığındı. Alipınar Köprüsü yakınlarında ise sağanak nedeniyle rögarlar taştı. (DHA)

61aa35c2e0297f1c3e9d41fa7f6da039


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
Suriye'den gelen her şey maalesef hayatımızı olumsuz etkilemeye devam ediyor. Göçmenide,tozu da yerin dibine batsın.
Ben de böyle bir yorum kesin yazılmıştır diye yorumlara bakayım dedim, ilk 3 yorum böyle. Ne kadar da adaletsizsiniz! Göçmenlere (ki bunların çoğu savaştan kaçıp geldi) kininiz var, ama Allah svt'nın işi olan toza da mı kininiz var? Allah sizi ıslah etsin. Dikkat edin de Allah svt sizi söylediklerinizle sınamasın! Yarın öbür gün siz de bir şeylerden kaçıp, bir yerlere sığınmak zorunda kalmayın, dikkat edin! Ben demiyorum gelsinler, ben de rahatsızım. Ama yer ehline düşmanlık edeceğim derken dikkat edin de gök ehli de size düşmanlık etmesin...
HAYIRLI BİR SEY GELMEZ Kİ
Suriye'nin doğasının gözü bile bizde
Geri Dön