Mardin'den görüntülendiler! 3 kamyonette 50 terörist

Mardin'in Nusaybin ilçesinin karşısında bulunan Suriye'nin Kamışlı kentinde YPG'li teröristlerin hareketliliği görüntülendi.

Suriye’nin Kamışlı kentindeki çevre yolunda ilerleyen 3 kamyonetin içinde bulunan YPG'li teröristlerin hareketliliği Mardin'in Nusaybin ilçesinden görüntülendi.

Yaklaşık 50 kişilik teröristin yer aldığı 3 kamyonet, Türkiye sınırına yakın bölgeden geçerek, Kamışlı kentinin iç kesimlerine ilerledikten sonra gözden kayboldu.

5d5900d67152d82c943fde84

5d5900777152d82c943fde78

Kaynak: DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 99 yorum
terörist olduğunu biliyoruz,onları görüyoruz ve vurmuyoruz... ne kadar ironik bi durum. ah güzel ülkem vah güzel ülkem. bu toprak uğruna can verenler hesabını soracak!..
HULUSİ ABİ BİZİM ORDU NEREDE !!!!!
@kemal_1979_ubckb elbab öncesi chp : işid sınırda asker nerede? elbab sonrası chp : bizim askerin suriye'de ne işi var? afrin öncesi chp : ypg terör örgütü değildir, afrin sonrası chp : öso terörist, türkiye teröristlere destek veriyor, şimdi de : hulusi abi ordu nerede? işte chp seçmeni kalitesi.
ordumu kaldı
@sprglvs28 iyide o ypgyi türkiye içinden kobaniye kamyonlar. çiçeklerle kim taşıdı? chp mi?. tipik akepe seçmeni! cevap verirmisiniz?
Her gün fetö operasyonu var , ordumu kaldı.
@kemal_1979_ubckb dün ben gittim karısını ziyarete dimi eleştirirken bile kendinize hiç bakmıyorsunuz
ATIN TEPESİNE FÜZEYİ O KADAR FÜZE YAPIYORUZ DİYORSUNUZ DEPOLARDA SÜS DİYEMİ DURUYOR
Füzeler seçime doğru çıkıyor kuzum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler