Marianne Faithfull İstanbul'da konser verecek

İstanbul - AA- Rock müzik sanatçısı Marianne Faithfull, "Songs of İnnoence&Experience" turnesi kapsamında Mavi Jeans sponsorluğunda İstanbul'da 3 konser verecek.
Faithfull (62), yaklaşık 5 yıl önce caz festivali için İstanbul'da bulunduğunu, çok kısa süre kalmasına rağmen İstanbul'la ilgili çok güzel şeyler hatırladığını söyledi.

Biraz yavaşlamış olabileceğini, ancak emekli olmayı düşünmediğini ve daha 10 yıl çalışabileceğini ifade eden Faithfull, aşk hayatının sorulması üzerine, şu anda bir ilişki yaşamadığını, bir ilişkiye çok zaman ayırmak gerektiğini dile getirdi.

Faithfull, konserinde efsane şarkılarının yanı sıra bilinmeyen şarkılarını da seslendireceğini dile getirerek, konserinde tatmin olmamış ve mutsuz dinleyici istemediğini belirtti. İngiliz şarkıcı Amy Winehouse'un uyuşturucu içerken yakalandığı hatırlatılan Faithfull, Winehouse için üzüldüğünü ve sanatçının başarılı olmasını istediğini söyledi.Uyuşturucu bağımlığının kolay bir şey olmadığını, kendisinin de gençlik yıllarında böyle bir tecrübe edindiğini dile getiren Faithfull, "Uyuşturucu yüzünden yakalanan birçok müzisyen var. Ben umutla kurtardım kendimi. Onlar da bu şekilde yapabilir" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler