HABER

Marka konferansına katılım ücreti 2 bin YTL

İstanbul -AA- Uluslararası marka uzmanlarının katılımıyla konser ve illüzyon gösterisi gibi çeşitli etkinliklerin düzenleneceği "8. Marka Konferansı", 2 bin YTL'lik biletlerle izlenebilecek.

Yürekli Eğitim ve Danışmanlık tarafından düzenlenen ve 13-14 Aralık tarihlerinde Çırağan Palas Kempinski Otel'de gerçekleştirilecek Marka Konferansı'nın tanıtımı şirket merkezinde yapıldı.

Konferansla ilgili bilgi veren Yürekli Eğitim ve Danışmanlık Genel Müdürü Ayşegül Yürekli Şengör, konferansla ilgili bütün bir yıl boyunca çok yönlü çalışmalar yaptıklarını ve bu yılki konferansın, geçmiş yıllardaki konferanslardan farklı olarak ilham verici bir ortamda sunulması yönünde çalıştıklarını söyledi. Şengör, "Bu yıl her
zamankinden daha büyük bir sahne şovu hazırlığındayız. Marka konferansındaki etkileşim ve öğrenmenin maksimum düzeyde olmasının en önemli nedenlerinden biri de şov tasarımına verdiğimiz önemdir" dedi.

Sinevizyon gösterisiyle gazetecilere, önceki konferansların fotoğraflarını izleten Şengör, bu yılki konferansa konuşmacı olarak katılacak ve aralarında bir Tibet rahibinin de bulunduğu uluslararası marka uzmanlarının isimlerini açıkladı. Şengör, dünyaca ünlü müzisyen Lara Fabian'ın da konferans sahnesinde moderatör Bj Cunningham ile müzikal bir röportaj yapacağını ve bunun dünyada bir ilk olacağını bildirdi.

Ayşegül Yürekli Şengör, konferans katılımcılarıyla ilgili şu bilgileri verdi:"2006 yılında 'Cocaine' adlı bir enerji içeceği üreterek tüm dikkatleri üzerine çeken ve tepki üzerine içeceğin adını 'no name' olarak değiştiren işletmeci Jamey Kirby, markasının heyecanlı yolculuğunu anlatacak. Deneysel hipnoterapi uzmanı Jim Brackin ise konferansta izleyicilere deneysel bir hipnoterapi seansı uygulayacak."

Elektro keman divası olarak kabul edilen Passion Flower'in müzik, illüzyonist François Chapman'ın da sihir gösterileriyle konferansa renk katacağını vurgulayan Şengör, konferansta ayrıca, günümüzün moda markası "facebook"un başarısının da tartışılacağını ifade etti.

Şengör, iki günlük konferansın 1168 avroluk (2044 YTL) biletlerle izlenebileceğini ve satışa sunulan 950 biletten 800'ünün satıldığını sözlerine ekledi.

Geri Dön