Marmaraereğlisi’nde satranç turnuvası

2017-2018 Faaliyet sezonu "Okul Sporları İl Birinciliği" minikler kategorisi satranç turnuvası Marmaraereğlisi’nde başladı.Marmaraereğlisi Belediyesi Düğün Salonunda gerçekleştirilen 2017-2018 Faaliyet sezonu "Okul Sporları İl Birinciliği" minikler kategorisi satranç turnuvasında ilk müsabakalar minikler kategorisinde yapıldı.Tekirdağ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Türkiye Satranç Federasyonunun ortaklaşa düzenlediği turnuvada, minikler kategorisinin ardından, 17-18 Şubat tarihlerinde küçükler, yıldızlar ve gençler kategorilerinde müsabakalar düzenlenecek.Turnuva öncesi açılış konuşmasını gerçekleştiren Marmaraereğlisi Belediye Başkan Vekili Fehmi Duman, belediye olarak satranç sporunun gelişmesi için düzenlenen turnuvaları desteklediklerini belirterek, “Satranç sporuna destek veren ailelere, antrenörlere, hakemlerimize, il ve ilçe temsilcilerimiz ile bu turnuvada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Marmaraereğlisi’nde satranç turnuvası

2017-2018 Faaliyet sezonu "Okul Sporları İl Birinciliği" minikler kategorisi satranç turnuvası Marmaraereğlisi’nde başladı.
Marmaraereğlisi Belediyesi Düğün Salonunda gerçekleştirilen 2017-2018 Faaliyet sezonu "Okul Sporları İl Birinciliği" minikler kategorisi satranç turnuvasında ilk müsabakalar minikler kategorisinde yapıldı.
Tekirdağ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Türkiye Satranç Federasyonunun ortaklaşa düzenlediği turnuvada, minikler kategorisinin ardından, 17-18 Şubat tarihlerinde küçükler, yıldızlar ve gençler kategorilerinde müsabakalar düzenlenecek.
Turnuva öncesi açılış konuşmasını gerçekleştiren Marmaraereğlisi Belediye Başkan Vekili Fehmi Duman, belediye olarak satranç sporunun gelişmesi için düzenlenen turnuvaları desteklediklerini belirterek, “Satranç sporuna destek veren ailelere, antrenörlere, hakemlerimize, il ve ilçe temsilcilerimiz ile bu turnuvada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Turnuvaya katılan tüm sporcularımıza başarılar diliyorum” dedi.

Marmaraereğlisi’nde satranç turnuvası

Marmaraereğlisi’nde satranç turnuvası

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler