Marmaris'te yine aynı görüntü! Yaban domuzu sürüsü sokaklara indi

Muğla'nın Marmaris ilçesinde, ana cadde ve sokaklara yavruları ile birlikte inen yaban domuzu sürüsü, vatandaşların ilgi odağı oldu. Yaban domuzlarını elleriyle besleyip cep telefonuyla görüntü çeken vatandaşlar, 'Sosyal mesafe kuralına uymuyorlar' esprisi yaptı.

Koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında Marmarisliler 'Evinizde kalın' çağrılarına uyarak izole yaşamı sürdürürken ilçeni en işlek cadde ve sokaklarında sessizlik hakim olması yaban domuz sürülerine yaradı. İlçe merkezine yakın ormanlık alanlarda yaşayarak yavrulayan yaban domuzları, aç kaldıkları için cadde ve sokaklara indi. Turban Mevkii, Siteler Mahallesi ve Durmazlar Caddesi yakınındaki ormanlık alanın kenarında sürüler halinde dolaşan yaban domuzları vatandaşların dikkatini çekti.

Yaban domuzu sürüsü Marmarislilerin ilgi odağı oldu

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 20 yorum
Oteller dolu olsaydı bu domuzlar şu an yaşamıyordu... Türkiye de yenilen etler gerçekten dana eti mi? Öyleyse neden Türkiyede bu kadar çok domuz çiftliği var.
@acengiz_1977 Yediğiniz etlerden şüpheniz varsa Bildiğiniz kasaptan almalısınız Etininizi kıymanızı oda içinizi rahatlatmıyorsa o zaman belli aralıklarla Danaya kuzuya ortak girişeceksiniz..
Marmaris'te yaşıyorum ve her gece görüyorum Marmaris'te normal Bi olay
@acengiz_1977 otellerde diyor vatandaş orellerde kırmızı et varsa menüde bunun domuz eti olması ihtimali oldukça yüksek
allah akil versin domuz eti kalin yag tabakali beyazdir nasil ayirt edemiyosunuz
Domuzların topraklarını istila etti insanoğlu
Amann ne tatlılarr
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler