HABER

Mars sinemaları, "Sınav" filmiyle hizmete açıldı

KAYSERİ (İHA) - Dünyaca ünlü Mars Sinemaları, Kayseri'de "Sınav" filminin özel gösterimiyle hizmete açıldı. Açılışa filmde rol alan sanatçılar da katıldı.

Sinema, eğlence ve spor alanlarındaki hizmetlerini profesyonel bir yönetimle sürdüren, özgün projeler ortaya koyan Mars Entertaint Group, Türkiye'de 13. sinema kompleksini Kayseri Park AVM'de açtı. Sinemanın açılışı için düzenlenen kokteyle Vali Yardımcısı Mehmet Ali Çeviker, Vali Yardımcısı Fahri Oluk, Melikgazi İlçe Kaymakamı Mesut Demirkol, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayseri Park AVM yöneticileri ve çok sayıda davetli ile seçkin Gençturkcell aboneleri katıldı.

Turkcell'in sponsorluğunda 9 adet salonun yer aldığı sinema kompleksinin açılış töreninde "Sınav" filminin genç oyuncuları Rüya Önal, Nihal Menzil ve Kaan Yılmaz'ın da katılımıyla "Sınav" filmi özel gösterimi davetlilere izletildi. Türk gençlerinin hayatının önemli bir dönüm noktası olan Öğrenci Seçme Sınavı (ÖSS) ve sınav stresine dikkat çeken "Sınav" filmi, Kayserili sinemaseverler tarafından ilgiyle izlendi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön