SPOR

CANLI

Martin Skrtel imzayı attı! İşte ilk sözleri...

Fenerbahçe'nin Liverpool'dan transfer ettiği Martin Skrtel kendisini sarı-lacivertli renklere bağlayan sözleşmeye imzasını attı.

Martin Skrtel imzayı attı! İşte ilk sözleri...

Fenerbahçe'nin Liverpool'dan transferi Martin Skrtel resmi sözleşmenin altına imza attı.

Fenerbahçe'nin sadece Türkiye'de değil Avrupa'da da büyük bir kulüp olduğunu ifade eden Skrtel, "Fenerbahçe gibi büyük bir kulüpte olmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyuyorum, burada başarılı olmak için son ana kadar çabalayacağım. Sistemi belirlemek tamamen hocanın işi, bizim işimiz bu sisteme ayak uydurmak. Liverpool'da oynarken de 3'lü savunma oynadım, bizim için farklı bir sistemdi" dedi.

[Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi'nde Monaco ile eşleşti](https://www.mynet.com/fenerbahce-sampiyonlar-liginde-monaco-ile-eslesti-98855-myspor)

Fenerbahçe'ye transferi için uzun bir süredir görüştüklerini vurgulayan Skrtel, "Fenerbahçe ile ilk kontağımızı uzun süre önce kurduk ve EURO2016 boyunca da devam etti. Başka kulülerden de teklif aldım ancak ben Fenerbahçe'yi seçtim. Şu anda bunların hiçbir önemi yok, sadece Fenerbahçe'ye odaklanmış durumdayım ve Şampiyonlar Ligi'ne katılmak için elimizden geleni yapacağız" şeklinde konuştu.

[Fenerbahçe, Monaco'yu çekti sosyal medya yıkıldı](https://www.mynet.com/fenerbahce-monacoyu-cekti-sosyal-medya-yikildi-98858-myspor)

Stoch'un transferde kritik bir rol oynadığını belirten Slovak oyuncu, "Fenerbahçe'nin bana olan ilgisini duyunca Stoch ile görüştüm ve bana sadece olumlu şeyler söyledi. Başlangıç açısından Stoch'un burada olması benim için çok önemli. Gerçi şu anda Stoch'un da durumunu bilmiyorum, burada devam edecek mi, etmeyecek mi, belirsiz" ifadelerini kullandı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler