Maske takmasını söyleyen polise saldırdı! Belindeki copu alıp...

İstanbul Pendik'teki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde polis ekipleri, maske takmayan kadının saldırısına uğradı. Hastane görevlilerine ve polis memurlarına saldıran kadın, bir polisin belindeki copu alarak polis odasının camlarını kırdı. Saldırgan kadın polisleri de yaraladı. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesine gelen bir kadın, maske takmadığı için uyarılınca adeta terör estirdi. Polis memurlarının ve görevlilerin uyarısı ardından hastanede bulunan polis odasına giren kadın, güvenlik görevlisinin belinden aldığı cop ile polis odasının camlarını kırıp içeride polis memurlarını ve görevlileri yaraladı.

Olay sonrası etkisiz hale getirilen kadın gözaltına alındı. Emniyette ifade veren şüphelinin ağır hakaret içerikli bir savunma yapması dikkat çekti. Şüpheli ifadesinde, hem polis memurlarına hem de görevlilere maske konusundan dolayı sitem ettiğini söyleyerek polis odasının camını kırmadığını ileri sürdü.

Kadının saldırı anı anbean güvenlik kameralarına yansıdı.

AW123034_01

İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 60 yorum
BEN ŞAHSEN BU ÜLKEDE İÇİŞLERİ BAKANI OLSAM BU KADINA MADALYA TAKIP HEMEN POLİS TEŞKİLATINA ALIRIM ! TEK BAŞINA BİR DÜZİNE POLİSE GÜNÜNÜ GÖSTEREN KADININ ANCAK VE ANCAK ELİ ÖPÜLÜR ! NE DEMİŞ ATALARIMIZ - BÜKEMEDİĞİN ELİ , ÖPECEKSİN !
polisin bileğini bükmemiş polis akıllı davranıp orantılı güç kapsamında biber gazi ile etkisiz hale getirmiş. vursaydı suçlu dokunsaydı tacizci olurdu. tebrik etmek gerek polis arkadaşları.
Ya lütfen, polislerimize doğru düzgün eğitim verin, en önemlisi de yakın döğüş mü uzak döğüş mü ne öğretecekseniz öğretin, 2 kişi 3 kişi bir tane lavuğu etkisiz hale getirip, kelepçe takamadigi, kendilerinin yaralandığı görüntüleri görmek istemiyorum. Hem üzülüyorum hem sinirleniyorum. Emin olun aynı tipteki insanlarda bu görüntülerden öz güven patlaması yaşayıp polislere zorluk çıkarma yarışına giriyorlar. Ayrıca polis yakalar savcı bırakır muhabbeti de son bulsun lütfen, yetkili makamlar, yasa yapacaksınız ne yapacaksanız yapın, boğazını kesti, serbest kaldı, hakaret etti tutuklandı olmasın
@savraibar_2020 napsın adamlar kadınla yumruk yumruğa kavga mı etsin.sonra polis kadına saldırdı diye haber yaparlar direk.bu kadına direk polise mukavemet ,kamu malına zarar verme,maske takmamaktan para ve hapis cezası versinler.hapis vermeselerde zorunlu kamu görevi cezası versinler.
boşuna yaşıyor insanlara zararı olan pislik insan.
@acsarican81 7 aydır çoğunluk maske taktı ve genel beyanlara uydu. Peki ne değişti? Azalan bir vaka falan mı var? Kaide, etkisini de göstermiyor ki.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler