MAGAZİN

MasterChef'te Mehmet Şef'ten yarışmacıya şok çıkış! "Nedir bu öz güven?"

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef yeni bölümüyle devam ediyor. Sevilen yarışmada ana kadro için son mücadeleler verilirken, Mehmet Şef'in yarışmacılardan Duygu'ya olan çıkışı şaşırttı.

MasterChef'te Mehmet Şef'ten yarışmacıya şok çıkış! "Nedir bu öz güven?"

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef'te ana kadro için kıyasıya yarış devam ediyor. Sevilen programın yeni bölümünde yemeklerin yapımı sonrası yarışmacılar şeflerin karşısına geçti ve tek tek yorumlarını dinledi. Mehmet Şef'in yarışmacılardan Duygu'ya yaptığı şok çıkış ise şaşırttı.

MASTERCHEF'TE MEHMET ŞEF'TEN YARIŞMACIYA ŞOK ÇIKIŞ!

Mehmet Şef, yarışmacılarından Duygu Tekin'e "Ben şu halinden bıktım. 'Ben bunu seviyorum, böyle yapıyorum, böyle lezzetli.' Bu senin tercihin." ifadelerini kullandı.
"Böyle düşünüyor olabilirsin, bu işler biraz mütevazilik de ister" diyen Mehmet Şef, Somer Şef ve Danilo Şef'i kastederek yanındaki iki tane ustadan hala bir şeyler öğrendiğini söyledi.

duygu11

"BU ÖZ GÜVEN NEREDEN GELİYOR?"

Stüdyoda yaşanan gergin anlar sonrası Mehmet Şef yarışmacıya tekrardan "Bu öz güven nereden geliyor? Bu kadar öz güvenliysen neden buradasın?" sorusunu yöneltti.

duygu33

"ÖZ GÜVEN DEĞİL, O ANIN HEYECANINA GELDİM"

Şefin sorusuna karşılık yarışmacının ise"Hayır öz güven değil şefim, o anın heyecanına geldim" yanıtını vermesi dikkat çekti.

duygu22

İzleyenleri ekran başına kilitleyen Masterchef'te kullanılan mutfak ürünlerini keşfetmek için buraya tıklayın.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler