MAGAZİN

Masumlar Apartmanı sezon finalinde İnci öldü! Farah Zeynep Abdullah Masumlar Apartmanı'ndan neden ayrıldı?

TRT 1'in reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı 37. bölümüyle sezon finali yaparak ekrana ara verdi. Masumlar Apartmanı'nın final sahnesi ise dizinin hayranlarını üzdü. Hamile olduğu ortaya çıkan İnci, ayrıldığı Han'a geri dönmeye karar verdi. Ancak İnci'nin kullandığı otomobil bir kamyonla çarpışarak kaza yaptı. İnci'nin yanına gelmeye çalışan Han ise İnci'yi ağır yaralı halde buldu. İnci, Han'ın kollarında öldü. Masumlar Apartmanı'ndan ayrılan Farah Zeynep Abdullah ise açıklama yaptı.

Başrollerinde Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Tansel Öngel'in yer aldığı Masumlar Apartmanı 8 Haziran Salı akşamı ekrana gelecek olan 37. bölümüyle sezon finali yaptı. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanan ve gerçek bir hikayeyi anlatan Masumlar Apartmanı'nın sezon finalinde ise sürpriz bir son yaşandı. Masumlar Apartmanı'nın final sahnesi sosyal medyayı da salladı.

re-c62a9585-Db8l

İNCİ, HAN'IN KOLLARINDA ÖLDÜ

Masumlar Apartmanı son bölümde İnci, Han'ın Naci'ye yaptıklarını öğrendikten sonra onu terk etti. Ancak Naci ve Safiye'nin anlattıklarından etkilenen İnci, Han'a geri dönmeye karar verdi.

re-c62a9848-6IJ7
O anlarda ise Han, İnci'nin kaldığı otele doğru gitmeye başladı. Ancak hamile olduğu da ortaya çıkan İnci kullandığı araçla bir kamyona çarparak kaza yaptı. Kazayı gören Han ise arabadan indiğinde İnci'yi yerde ağır yaralı halde buldu. İnci ise son nefesini Han'ın kollarında verdi. Böylece İnci'yi canlandıran Farah Zeynep Abdullah diziden ayrıldı.

masumlar1

HAN AKIL HASTANESİNE YATIRILDI

Dizinin final sahnesinde ise İnci'nin ölümünün ardından ise iyice dağılan Han'ın akıl hastanesine yatırıldığı görüldü. Han'ın çocukluğuna döndüğü ve hayali karakterle konuştuğu da görülürken, kardeşleri Safiye ve Gülben ise Han'ı akıl hastanesinde ziyaret etti.

masumlar2

"İNCİ'NİN YOLCULUĞU BURADA BİTTİ"

Masumlar Apartmanı'nın İnci'si Farah Zeynep Abdullah, sezon finalinin ardından Twitter hesabından açıklama yaptı.

re-c62a2000-OprF
Ünlü oyuncu paylaşımında, " Şunu bilmenizi isterim abuk subuk şunu dedi bunu dedi diye yazılan ve benim ağzımdan duymadığınız hiçbir cümle gerçek değil. İnci’nin yolculuğu burada bitti, her zaman kalbimde ayrı bir yeri olucak. Müthiş bir ekiple, çok değerli bir yolculuktu. Masumlar bitene kadar kalbim hep ekibimle kalacak. İyi ki beraberdik, büyük bir adanmışlık ve sevgiyle bir sezon geçirdik. Canım Masumlar Apartmanı. Canım İnci" ifadelerini kullandı.

f1

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Masumlar Apartmanı'nda İnci'nin ölmesi ve trajik final bölümü sosyal medyanın da gündeminde yer aldı. İşte Twitter'daki paylaşımlardan bazıları:

m1

m2

m3

m4

m5

m11

m44


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler