Mayıs ayının önemli tarih ve gelişmeleri

Mynet Astroloji Danışmanı İremSu Mayıs ayının önemli tarih ve gelişmelerine dikkat çekti. İşte Mayıs ajandanız!

Mayıs ayının önemli tarih ve gelişmeleri

KOÇ

burçlar

Sevgili Koçlar 1-6 Mayıs tarihlerinde, sağlığınız, çalışma hayatınızla ilgili meselelerin gayet titiz ve dikkatli şekilde gözden geçirilmesinde fayda var. Genel anlamıyla kendinize olan güveniniz gayet yüksek olacak.

13 Mayıs tarihinde, maddi güvence, sağlamlık, üretime dönük düşünme yönünde olumludur. Kıymetli olanı isteriz. Ancak bir o kadar da güvenmek ve uzun vadeli kılmaktan yanayızdır.

15 Mayısta, planlanan işler, ticari ve yatırımla ilgili projelerin yürürlüğe konur. Kazancınız ve kaynaklarınızı uygun alanlarda değerlendirir, çıkarlarınızı kollarsınız.

16 Mayısta, özgürce hareket etmek, yeni hedefler belirlemek, bir grubun içinde kendinizi göstermek, sosyal aktiviteler arkadaşlık ilişkileri ön planda olacak.

19 Mayıs tarihi, saygı-sevgi ve güven üçlüsünü her alanda önemseyeceğiz.

29 Mayıs tarihinde, neyi ne kadar bildiğimizi ve başkalarının bunu ne kadar önemseyip önemsemediğini görmek ve göstermek isteyeceğiz.

BOĞA

burçlar

Sevgili Boğalar 1-6 Mayıs haftası, kazanç elde etmek amaçlı ve yarınlarımızı garanti altına alacak şekilde hareket etmenin, insanlarla bağlantı kurmanın işaretçisidir. İlişkiler genel olarak bir amaca dönük, para elde etmeye yöneliktir.

13 Mayıs tarihinde, iletişiminiz güçlü ve zihniniz hızlı çalışıyor. Kimsenin kafasında soru işaretleri bırakmazsınız, bırakanı da ciddiye almazsınız.

15 Mayısta, başarılı olmak, arzu edilen hedefe ulaşmak, hatta çok daha yükseğe ulaşmak adına olumlu bir zamandır. Kontrol elinizdedir ve beraberliğinizi yönlendirme gücünüz yüksektir. Evlilik kararı verilebilir, uzun bir ilişkiye adım atabilir veya sorunlar varsa bunları kolaylıkla çözersiniz.

16 Mayısta, karşınıza çıkan kişinin iş durumunu, ailesini, hayata bakış açısını mutlaka gözden geçiriniz.

19 Mayıs tarihinde, günü birlik geziler, aile ve sevdiklerinizle bir araya gelmek, daha önceden gittiğiniz bir yere tekrar gitmek yönünde etkilidir.

21 Mayısta, yazı, söz, iletişim, haberleşme, satış-pazarlama, medya yayıncılık, el yetenekleriniz, emlak, muhasebe, edebiyat, sanat ve bankacılıkla ilgili alanlarda girişimde bulunabiliriz.

İKİZLER

burçlar

Sevgili İkizler 1-6 Mayıs haftası, çevremizle her türlü ilişkimizde geçmişten ziyade geleceği merkez alarak bağlantı kurmamız gerektiğini vurguluyor. Kimlerle bağımız var, kimlerle ilişkimiz olmalı, nasıl bir çevrede yaşamalıyız bunlar üzerinde duracağız.

13 Mayıs Merkür-Boğa burcunda ilerleyecek. Parasal konular üzerinde düşünmek, zihninizi rahatlatmak, ilişkinizle alakalı konular üzerinde yoğunlaşmak, gerekirse konuşmak için uygun günlerdesiniz.

15 Mayıs Boğa burcunda doğacak Yeniay, biriktirmenin, tasarruf yapmanın göstergesidir. Dünyanın türlü hali var diyerek güvenceyi önemsediğiniz zamandır.

16 Mayıs Mars-Kova burcunda ilerleyecek. Sıradan işler yerine farklı ve yenilik anlamındaki çalışmalara ağırlık verebilirsiniz.

Venüs, 19 Mayıs itibariyle Yengeç burcunda ilerleyecek. Paranın önemi, güvence gibi olgulara daha fazla önem verirsiniz.

21 Mayıs tarihinde burcunuzda ilerleyecek Güneş, yeni bir yaş, yeni bir sayfa açmak, yeni dilekler, kararlar demek. Genel olarak bu süreç, bilgilenmek, aktif hareket etmek, konuşmak, yazmak, çevrenizle iyi ilişkiler geliştirmek sizin için önemli hale geliyor.

29 Mayıs tarihinde Yayda oluşacak Dolunay, ilişkiniz, iş ortaklığınız veya başkalarıyla olan her türlü bağınızı test etmeniz adına önem taşıyor.

30 Mayıs burcunuz üzerinde ilerleyecek Merkür, aktif bir iletişim ve algılama sürecinin işaretçisidir. İş girişimleri açısından da etkili dönemdir. Merkür size, el sanatları, reklamcılık, yayıncılık ve edebiyat, basın, çevirmenlik, elle direkt yapılan işlerde başarı getirir.

YENGEÇ

burçlar

Sevgili Yengeçler 6 Mayıs tarihi,  hayallerinizi gerçekleştirmek için yola çıkmanın işaretçidir. Sizi şifalandırıcıdır. Sağlam ve güçlü dostlar aracılığıyla ilerlemenizde destekleyicidir. Kafanızın içindeki soru işaretleri gidermeniz adına size ışık olabilir.

13 Mayıs, maddi güvence sağlayan hedef ve işlere yönelmenin, dikkatlice düşünüp karar vermenin işaretçisidir. Eşiniz, iş ortağınız veya başkalarıyla ilişkinizde güven olgusunu gözetin.

15 Mayıs tarihinde, aşkta, çocuk sahibi olmada, çocuklarla ilgili konularda ve yeteneğinizi değerlendirmede etkili bir gün. Yakın bir zamanda aşık olabilirsiniz, cinselliği önemsersiniz.

16 Mayıs tarihinde, kredi çekimlerinde ve kredi kartı harcamalarında ölçüyü kaçırmamak lazım.

19 Mayıs tarihinde, anneniz, babanız, çocuğunuz, eşiniz, eviniz, yaşadığınız toprak, sahip olduğunuz her şeyi, kısaca sınırlarınızı korursunuz. Karşınıza arzu ettiğiniz kişilikte biri çıkabilir.

29 Mayıs tarihinde, yarım kalan bir işin bitirilmesi, iş hayatıyla ilgili bir konunun halledilmesi, finansal bir meselenin çözüme kavuşturulması sadece bizim elimizde olmayabilir.

ASLAN

burçlar

Sevgili Aslanlar 1-6 Mayıs haftası, ileriyi hedef alarak ilişkiler kurmanın ve bu yönde ilerlemenin kişisel gelişiminiz yönünde önemini vurguluyor. Bizler de bunu merkez alarak sosyal hayatımızı ele alacağız. Boş işler yerine, gerçekten yararlı olana yöneleceğiz.

13 Mayıs tarihinde, iş hayatımız, maddi kazanç, hedeflerimiz üzerinde sakince ve aklımız başında düşünmenin önemini vurguluyor. Biraz yavaşlıyoruz.

15 Mayıs tarihinde, kariyer ve ailevi konularda sizi başarılı olmaya teşvik eder. Yaptığınız işin getirisi, manevi hazzı, geleceği önemlidir. Yeni bir işe başlamak, mevcut işinizde yükselmek, bulunduğunuz ortamda takdir edilmek için çabalarsınız.

16 Mayıs, farklı bir ilişki yaşama arzumuzu işaret ediyor. Böyle biri hayatınıza girebilir. Size aşık olur ama ilişkinin sorumluluğu yüklenmek istemeyebilir.

19 Mayıs tarihinde, sevginin ne kadar kıymetli olduğunu, aile birliğinin önemini bir kez daha anlarız. Giden bir sevgiliyi, bir daha görmemiz mümkün olmayan bir kaybımızı hatırlarız, hüzünleniriz. Eski günleri anarız, kendi kendimize konuşuruz, dertleniriz.

30 Mayıs tarihinde, iletişim gücünüz yüksek. İnsanlar sizin düşüncelerinizi önemserler. İkna gücünüz artar. Bu da karşı cinsle, arkadaşlıklarda size şans verir. Kazanç anlamındaki işler için de uygundur.

BAŞAK

burçlar

Sevgili Başaklar 1-6 Mayıs haftası, iş hayatımız ve özel yaşantımızda ilişkilerimizi geleceğe dönük şekilde gözden geçirerek düzenlememizdir. Geçmişi bir yana koyup, bundan sonrası adına olumlu ve yararlı adımlar atmalıyız.

13 Mayıs tarihi maddi güvence, teminat, uzun vadelilik, farklı bir yere yerleşim, sakin, kaliteli, huzurlu bir yaşam düşüncemizin yükselişidir.

15 Mayıs tarihi kazanç ve başarı için odaklanmanızı, yavaş ancak emin adımlarla amacınıza ulaşmayı sağlayıcıdır. Hangi alanda olursa olsun araştırır, okur, bilgilenir ve cesaretle kafanıza koyduğunuzu yaparsınız. Eğitim, iş hayatı ve parasal konular olumlu yönde sonuçlanır.

16 Mayıs tarihinde özgürlük bizim için önemlidir. Dokuz altı işlerden ziyade, rahat hareket edeceğimiz bir iş ve hayatı düşleriz.

19 Mayıs tarihinde, aşk hayatımız veya çocuklarımızla ilgili konularda garantiye önem veririz. Dostlarınızdan, ailenizden destek görebilirsiniz.

29 Mayıs tarihinde biraz dinlenmek, fiziksel ve ruhsal anlamda toparlanmak için gayet etkilidir. 30 Mayıs sonrası, akılcı düşüneceğiz. İş veya özel hayatımızı ilgilendiren konularda bir karar verebiliriz.

TERAZİ

burçlar

Sevgili Teraziler 1-6 Mayıs haftası, yolculuklar ve özel ilişkiler anlamında gayet yararlı olup, ilerisi adına gelişim yönünde destekleyicidir.

13 Mayıs tarihinde partnerimiz, iş ortağımız veya diğer kişilerle olan maddi ve manevi bağımızı gözden geçirme yönünde önemlidir. Birbirimizin değer ölçülerine bakarız. Sağlamlık, güvenilirlik içeriyor mu? Birbirimize ne kadar inanıyoruz ve dürüst davranıyoruz? Bizi bir arada tutan nedenler nedir? Bütün bunları inceleriz. 

15 Mayıs tarihinde, eş veya farklı bir yerden gelecek paranın işaretçisidir. İsteklerinizi elde etmek için her türlü mücadeleyi vereceksiniz. Çünkü kazanmak, güvende yaşamak, başarılı olmak, başkalarının gözünde güçlü görünmekten yanasınız.

16 Mayıs tarihi, özgürlük ihtiyacımızı simgeliyor. Bu durumda kolayca aşka kapılarımızı açarız ancak baskı altında kaldığımızda hoşça kal deriz.

19 Mayıs tarihinde, her konuda güvence, şefkat, anlayış ve yaşamınızı sağlam bir temel üzerine inşa etmek istersiniz.

21 Mayıs tarihinde, ilgimizi çeken konular üzerinde ve de eğitim, iş anlamında bilgilenmeyi önemseyeceğiz. Ay sonunda, yolculuklar, kısa seyirli de olsa sizi mutlu edebilir.

AKREP

burçlar

Sevgili Akrepler 1-6 Mayıs haftası, insanlarla olan özel veya iş anlamında kurulan  ilişkilerin göstergesidir. Plan ve projeler karşılıklı çıkarlar gözetilerek yürürlüğe konulur. Her madde gözden geçirilir. Bu size hem iş hem kişisel yaşantınızda kazanç sağlar.

13 Mayıs tarihi, ilişkimizdeki maddi-manevi güvence ilkesi çerçevesinde düşünmemizi sağlayacak. Karşımızdaki kişiye, ortağımıza ve diğerlerine ne kadar güven veriyoruz veya biz ne kadar güven duyuyoruz.

15 Mayıs tarihi, ilişki konularını bir hayli vurgulayıcıdır. Sizin için mevcut beraberliğinizde sevgi, güven, saygı gibi olgular bir hayli önemli olacak.

16 Mayıs tarihinde, aile içinde birbirinizin özgürlüğüne, fikirlerine, hedeflerine saygılı olmanız gerekir.

19 Mayıs tarihinde, tanıdığınız insanlara, zamanla oluşturduğunuz değerlerinize, ailenize, ülkünüze sıkı sıkıya bağlılık gösterirsiniz.

29 Mayıs tarihi parasal konularda dikkatli olunuz. 30 Mayıs tarihi, hesabı bilme vaktidir. Aldığımız haberlerin aslını araştırmalıyız.

YAY

burçlar

Sevgili Yaylar 1-6 Mayıs haftası, sizin anlaşabileceğiniz ve yanında gerçekten mutlu olacağınız kişiyi, ilişkileri, bağlantıları işaret ediyor.

13 Mayıs tarihinde güven, istikrar, verimlilik, parasal konular üzerinde daha fazla duracağız.

15 Mayıs tarihinde günlük hayatta, çalışma yaşamında ve uğraştığınız konularda başarılı olmak arzusu ön planda olacaktır.

16 Mayıs tarihinde, aşk hayatınız canlanıyor. Tanışmalar bu tarihte daha yoğundur. Grup faaliyetleri, kültürel etkinliklerde bulunmak hoşunuza gider.

19 Mayıs tarihinde kendinizi garanti altına almak istersiniz. Geleceğiniz adına yatırımda bulunabilirsiniz. Eğer boşanmak üzereyseniz nafaka sorunlarınız için karşılıklı görüşmeler veya hukuki konular gündeme gelebilir.

21 Mayıs tarihinde, ilişkinizi ve iş ortaklığınızı, artı ve eksi yönleriyle ele alarak karar verirsiniz.

29 Mayıs tarihinde, plan ve projeler olumlu şekilde sonuçlanır. 30 Mayıs tarihinde internet üzerinden satış, pazarlama, ürün tanıtımı, ortak işler için bir araya yönünde önem taşıyor.

OĞLAK

burçlar

Sevgili Oğlaklar 1-6 Mayıs haftası, sağlıklı-verimli ve işlerliği olan bir yaşamı ve kişisel gelişimi önemsemenin işaretçisidir. Ruh ve bedene huzur veren ilişkilere yönelmekte yarar vardır. Kişi, sağlıksız olandan uzaklaşılır, mutlu edici olana yönelir.

13 Mayıs tarihi aşk hayatımız, çocuklarımız ve genel olarak bizi ilgilendiren her konuda güvenirlik, sağlamlık ve verimlilik olgularını gözden geçireceğiz.

15 Mayıs moralinizi yükselten, sizi aşkta ve sosyal hayatta destekleyen, başarılı olmanızı sağlayan bir dokunuş ve şanstır. 16 Mayıs tarihinde harcamalar evimizle alakalı olabilir veya sosyal aktiviteler, alışverişler, grup faaliyetleri şeklinde gerçekleşir. Elimizdekini tutmak kolay olmasa da, tedbirli olmayı da bilmek gerekir.

19 Mayıs tarihi, gerek eş veya iş ortaklarınız gerekse aşk hayatınız, çocuklarınız ve de mesleki konularda güvenceyi önemseyiniz.

21 Mayıs tarihinde, iletişim, haberleşme, eğitim, bilgilenme anlamında gücünüz yüksek. Bir takım belirsizlikler söz konusu ise, bunları aydınlatmanın yolu kısa vadeli değil uzun vadeli düşünmektir.

29 Mayıs tarihinde, önceden başladığınız bir işin, tahmininizden daha fazla zaman aldığını görmek biraz canınızı sıkabilir. Acaba yanlış mı bir karar mı verdim diye düşünürsünüz.

KOVA

kova

Sevgili Kovalar 1-6 Mayıs haftası, ilişkinin geleceğe dönük şekilde ve gelişim anlamında ele alınmasıdır. Bu enerjinin desteğiyle beraberlikteki problemler gözden geçirilir veya atılacak adımlar ölçüp tartılır.

13 Mayıs tarihi aşk hayatınız, finansal işleriniz ve ortaklıklarınız, ailevi yaşamınız, yuvanızla ilgili konularda güvence, istikrar ve huzurun daha fazla önemsenmesini sağlıyor.

15 Mayıs tarihi hedefe odaklı azmin, kararlılığın ve başarılı olmak için kendinize verilen bir söz, bir yemin gibidir. Her ne olursa olsun yaptığınız işe damganızı vurursunuz.

16 Mayıs tarihi sosyal hayatın canlanması anlamına geliyor. Ayrıca iş hayatınızla ilgili konulardaki girişimlerin, yeniliklerin, değişim arzusunun da ön planda olduğu bir zaman. Özgür ve sıra dışı projeler, ekip çalışmaları gündemde yer alıyor.

19 Mayıs tarihi aile üyelerinizin sağlığı, psikolojik durumu, iş hayatı, eğitim yaşamlarıyla yakından ilgilenebiliriz.

21 Mayıs tarihinde, aşk hayatımız canlanıyor.

29 Mayıs bir fırsat sayesinde uzun vadeli bir kazanç elde edebiliriz. Yeme-içme, aile işleri, emlak, danışmanlık, ev alım satım kiralama gibi alanlar kazandırıcıdır.

BALIK

burçlar

Sevgili Balıklar, Yeteneklerinizi sergileme, bir konuyu tatlıya bağlama, çıkarlarınızı koruma yönünde 1-6 Mayıs haftası olumlu gelişmeleri işaret ediyor. Eğer bir evlilik veya bir tanışma durumu söz konusuysa, bu kişi hakkında doğru bilgiye ulaşırsınız.

13 Mayıs tarihinde, eğitim hayatında olanlar, iş girişimde bulunacaklar, önemli görüşmesi olanlar bu tarihte başarılı olurlar.

15 Mayıs tarihinde, yeni bir projeye başlarsınız. Sosyal gruplara katılır, fikirlerinizle, sunduklarınızla ilgi odağı olursunuz.

16 Mayıs tarihinde hangi iş kolu veya hangi alanda hedef belirlemek istiyorsanız bunlar üzerinde düşününüz.

19 Mayıs sevdiğiniz değer verdiğiniz her şeyi korur ve gözetirsiniz. Bu tarih, romantik bir gün ve gecenin işaretçisidir.

21 Mayısta, birisi sizi huzursuz mu ediyor, evin içinde bir sorun mu var veya canınızı sıkan bir durumla mı karşılaştınız. Gergin bir şekilde konuşmayalım.

29 Mayıs tarihinde sorunları ve problemleri dert edinip, pes etmek yok. Eviniz, aileniz veya şu anda görev yaptığınız yerle ilgili bir değişiklik gündeme gelebilir. Bu sizin için zor olsa da, yeniliktir, değişimdir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler