HABER

MEB duyurdu! 11 Ocak Pazartesi günü tüm okullarda bayrak töreni yapılacak

 MEB duyurdu! 11 Ocak Pazartesi günü tüm okullarda bayrak töreni yapılacak

Son dakika haberine göre 11 Ocak Pazartesi günü tüm okullarda bayrak töreni yapılacak. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk da yarın mesai arkadaşlarıyla birlikte Bakanlık binasında bayrak törenine katılacak.

Milli Eğitim Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada çocukların ve öğretmenlerin, canlı dersler öncesinde ekran başında millî marşı söylediği belirtilerek, "Millî Eğitim Bakanlığı olarak istedik ki yeni haftaya başlarken çocuklarımızın coşkusuna ortak olalım, İstiklal Marşı'mızı 7'den 77'ye hep birlikte söylerken buluşalım. 11 Ocak Pazartesi günü saat 10.00'da tüm okullarımızın bahçesinde bayrak töreni yapılacak ve İstiklal Marşı'mız okunacak. Eş zamanlı olarak TRT EBA İlkokul, Ortaokul, Lise kanallarımızda saat 10.00'da İstiklal Marşı'mız yayımlanacak" denildi.

Tüm Türkiye'ye çağrı yapan Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, il yöneticilerinden tüm okullarda, saat 10.00'da yöneticiler ve hâlihazırda görevli personelin de katılımıyla bayrak töreni yapılmasını; öğrencilere, öğretmenlere ve ailelere bulundukları yerden İstiklal Marşı'na eşlik etmeleri için davette bulunmalarını istedi.

BAKAN SELÇUK DA KATILACAK

Bakan Selçuk da yarın mesai arkadaşlarıyla birlikte Bakanlık binasında bayrak törenine katılacak.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 42 yorum
Açın şu okulları artık pandemiyse herkese pandemi bu memlekette
kardeş ben bir öğretmenim hem de bir köyde yaklaşik 2 ay boyunca yüzyüze eğitim yaptik.15 öğretmenden 5 tanesi kovid19 oldu.Anlayabiliyor musun.çocuklara bulaşsa onlar da evlerindeki insanlara bulaştırsa neler oluyor farkında mısın.
şu dönemde 18.300.000 öğrenci 1.200.000 öğretmen okul binasında kapalı alana sokmak düşüncesi çok ilginç valla. Basın bir bakış açısı pırıl pırıl bir zekâ gerçekten tebrikler.
@kartal_ali_1994 kovid'in nasıl bir hastalık olduğunu biliyor mu acaba. Kalp kasına kadar tuttuğunu insanların sadece covidden değil tetiklenen farklı hastalıklardan da müzdarip olduğunu ölüm oranının %2 civarı olduğunu biliyor mu acaba.
yav arkadaş ne kadar boş işlerle uğraşıyorsunuz!
neden
Geri Dön