MAGAZİN

'Medcezir' dizisinde büyük problem

Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya, Barış Falay, Taner Ölmez ve Hazar Ergüçlü'nün başrolünü paylaştığı 'Medcezir' dizisinde stok problemi yaşanıyor.

'Medcezir' dizisinde büyük problem

Son bir ay içinde karavan şoförü Bülent Yakut'un hayatını kaybetmesi, Barış Falay'ın eşi Esra Ronabar'ın kolundaki platinin kırılması ve son olarak Serenay Sarıkaya'nın hastalanmasından sonra yapım şirketinin elinde stok bölüm kalmadı.

Serenay Sarıkaya'nın geçen hafta hastalanmasının ardından bir türlü ayağa kalkamasından sonra 'Medcezir' setine 3 gün daha ara verildi. Verilen 3 gün arayla birlikte hiçbir yedek sahne kalmamış oldu. Son olarak cuma akşamı ekrana gelen 20'nci bölümün bazı sahnelerinin pazartesi günü çekildiği öğrenildi. Serenay Sarıkaya'nın iyileşmesinden sonra sete dönmesiyle oyunculara hızlı çalışma programı uygulanacağı konuşuluyor.

Hasta olduğu için evinde dinlenen Sarıkaya, Twitter sayfasına, "Uzun zaman sonra ben de evde seyredebilicem 'Medcezir'i mi" diye tweet attı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
bu salak dizinin haberlerını gormek ıstemıyoruz ısterse hc yayınlamasnlar tambır sacmalık eseri !
saçma sapan dizi kimin anası kimin babasınla napmış ne etmiş o onla öteki onla.saçma sapan bi dizi.bu ülkede eğitim ve ev yaşam böleymiş gibi gösteriyorsunuz.yabancı ülkelerdeki dizileri burada çevirip saçma sapan bi şey çıkyor ortaya.kimin kimi aldattığı kimle yattığı habire geçiyor her hafta.
Geri Dön