MAGAZİN

Mehmet Ali Erbil'den itiraf! | “Sık sık türbe ziyaretleri yapıyorum. Hacca gitmek istiyorum."

Mehmet Ali Erbil, geçirdiği hastalık sonucu zor günleri atlattıktan sonra geçtiğimiz günlerde efsaneleşen yarışması “Çarkıfelek” ile ekranlara geri döneceğini açıklamıştı. Ünlü şovmen bir dönem büyük bir aşk yaşayıp evliliğin kıyısından döndüğü Nefise Karatay ile ilgili de özel açıklamalarda bulundu. Yaşadığı hastalık sebebiyle zor günler geçirdiğini dile getiren Erbil, “Yaşadığım her şeyi kader olarak görüyorum.” Dedi.

Özel açıklamalarda bulunan Mehmet Ali Erbil, pişmanlıklarından ve suçluluk duyduğu konulardan da bahsetti. Sağlığıyla ilgili ise, sağlığının iyi olduğunu ancak hala yürüme zorluğu çektiğini ifade etti. Mehmet Ali Erbil, ekranların sevilen isimlerinden biri olarak yıllarca adından söz ettirdi. Yaptığı programlardaki üslubu ve eğlenceli kişiliği ile her zaman ekranların aranan isimlerinden biri oldu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
Çok sevdiğin belli yıllar sonra kadının adını niye ağzına aldığını anlamıyorum evli barklı tekrar bu fotoğrafların çıkacağını akıl edemedin mi? Çocuğu olan kadın kaç yıldır evli ayıp.

İlginizi Çekebilir

Geri Dön