Mehmet Ali Erbil'in yeni aşkı 22 yaşında

Çapkınlıklarıyla nam salmış olan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’in yeni sevgilisi, 22 yaşındaki konservatuvar öğrencisi Esra Erdoğan olduğu öğrenildi.

Mehmet Ali Erbil'in yeni aşkı 22 yaşında

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’in yeni sevgilisinin 22 yaşındaki konservatuvar öğrencisi Esra Erdoğan olduğu iddia edildi.

Star TV'de ekrana gelen Çarkıfelek'in sunucusu Mehmet Ali Erbil’in bir süredir İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı’nda okuyan Esra Erdoğan’la ilişki yaşadığı konuşuluyor.

Birbirlerini sosyal medyada da takip eden ikili, objektiflere yakalanmamak için genellikle gözlerden uzak yerlerde buluşuyor.

Ünlü şovmenin genç sevgilisine iş konusunda da yardımcı olduğu, 22 yaşındaki güzelin bir dizi projesinde yer almasını sağladığı söyleniyor.

Mehmet Ali Erbil, yeni sezonda Star TV'de ekrana gelecek olan Türk Malı dizinde rol alacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
abi biz 5-6 yaş küçük kızlarla arkadaşlık yapmaktan çekinirken adamlar çıtayı fena yükseltmişler.Sadece mehmet ali değil ali ağaoğlu özcan deniz emrah karaduman Saymakla bitmiyor aslında
iğrendim
Yasminlede 50-60 yaşında adamlar birlikte olur inşallah o zaman anlar
böyle kızlar etiket peşinde bir numaralı motorlar işte igrençler ya
Herşey Para :))
adam hayattan zevk almayı biliyor. helal olsun :D
vur patlasın çal oynasın...:)
bazı insanların tek derdi para pul şan şöhret şeref haysiyet dürüst kişilik gibi kavramlara hiç ihtiyacı yoktur..
Sizde nasıl mide var
Maalesef son zamanlarda yayılan bi trend oldu bu durum, bu duruma da çanak tutan genç kızlarımız, paranın, gücün, hırsın kurbanı oluyorlar, bir an önce hayatta istediklerimi elde edebilme adına kendilerini yaşlı, cebi dolu dedelerimize kullandırtıyorlar, genç kızlarımızı bunun önüne geçip, daha onurlu, daha dik duruşlu bir yaşam sergilemeleri gerek, hayatta mücadele ederek bir şeylerin elde edilmesi gerektiğinin farkına varmalılar.
NE YAZIKKİ.BU DÜNYANIN PASLI KİLİDİNİ SADECE PARA AÇIYOR NE ÇİLİNGİR NE FİLİNGİR SADECE PARA. PARA PARRRRRAAAA.NE YAPALIM KADER DİYEMEDİM AMA KADER OLSUN ..
Diğer Haberler