Mehmet Şevket Eygi son yolculuğuna uğurlandı

Hayatını kaybeden gazeteci yazar Mehmet Şevket Eygi son yolculuğuna uğurlandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mehmet Şevket Eygi'nin cenaze töreninde açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gazeteci yazar ve Bedir Yayınevi'nin sahibi Mehmet Şevket Eygi'nin Fatih Camisi'ndeki cenaze namazına katıldı.

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları:

(Mehmet Şevket Eygi) Zengin bir kütüphanesi vardı ve kitaplarını Cumhurbaşkanlığı Külliyesindeki kütüphaneye hibe etti. Tabloları vs. hepsini. Bu da onun bu konudaki cömertliğini göstermesi ve bu eserlerle beraber özellikle milletine bugüne kadar yazılarıyla bundan sonra da hem kütüphanesindeki eserleriyle gençliğin ve milletimizin emrine amade kılması ayrıca bir şükran borcumuz.

(AA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
alnını kaldırda bak nesin gör.bir fani.çıkarın için kafirle bir olup müttefik olup ortadoğudaki katliamlardaki rolün,işbirlikçiliğin,seçimlerde devleti çalışanları kullanman,yemlediklerinle işine gelenlerle paslaşman,taht dünya hırsı ile her pisliğe harama bulaşman,siyasette ben olayımdiye diğer partilerden adam ayarlayıp muhsinin yok oluşu,ihaleler,kul hakları,fethullah ile beraber amerikanın müttefiki olup ırak libya suriyede olanlar işine geldikçe kadrolaşıp artık hakimiyet elden gidecekken kasedinin çekilmesi sonrada darbe?ve cemaate bilerek bilmeyerek bulaşanların ailelerini mahvetmek...
Allah mekanını cennet eylesin
@furkan_cakiroglu_1995 Şayet İslamiyet benim yıllardan beri öğrendiğim İslamiyet ise, Allah bunun mekanını asla cennet eylemez.
İNSANLIKTAN ÇIKINCA İNSAN HERŞEYİ YAPAR.BUİŞLER HARAMI GÜNAHI VEBALİ HAFİFE ALMAKLA BAŞLAR..SONRA SONRA KİŞİLERİN ÖLDÜRÜLMESİ,ÜLKELERİN MAHVEDİLMESİ DERKEN TAHTTA KALMAK İÇİN HERŞEYE SEBEP OLA OLA GÜNAHA BATAR VE EN SONUNDA HERŞEY ORTAYA ÇIKAR KEPAZE OLUR YARGILANIR DÜNYA AHİRET GİDER...İZLE...İZLEEE İZLE.....İLAHİ ADALET NASIL TECELLİ EDİYOR...acizane sözüm yiyecek bir tabak yemektir.aldanmayın,harama bulaşmayın,dünya hırsına girerseniz emin olun hem huzurunuz olmaz hemde kazanamaz aldanırsınız.İLERDE ALEM İ İSLAMA İBRET OLACAK NELER GÖRÜRÜZ NELER GAYBI CENAB I ALLAH BİLİR SADECE.ŞAŞMAHAKTAN
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler