Melih Gökçek'in idam anketine rekor katılım! İşte sonuçlar...

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, sosyal medya hesabından çocuk istismarcıları ve katillerinin idamı için anket düzenledi. Gökçek'in düzenlediği ankete rekor bir katılım oldu. Öte yandan mevcut yasanın devam etmesi gerektiğini düşünenlerin oyu ise %1'de kaldı.

Melih Gökçek'in idam anketine rekor katılım! İşte sonuçlar...

Melih Gökçek, çocuk istismarcıları ve katilleri için idam talebinde bulunarak Twitter hesabı üzeründe bir anket düzenlemişti. Gökçek'in düzenlediği ankete 109.805 kişi katıldı.

SÖZ VE YETKİ SİZİN

Gökçek, yaptığı anketin sonuçlarını paylaşarak, ' Sn. Cumhurbaşkanım, Sn. milletvekilleri söz sizin..' açıklamasında bulundu.

İşte Gökçek'in anketinin sonuçları...

anket


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 33 yorum
idam olmasın. onlar için ayrı bir ceza getirilsin. her gün artık ölmek için yalvaracak hale gelsinler. acılar içinde çeke çeke ölsünler.
mevcut yasaları bile uygulayamıyorken , idam gibi önemli bir yasayı nasıl uygulayacaksınız. Örn tacizciye indirim muhalefete idammı? trollere buradan söylüyorum hiç havlamayın kardeşim araştırın bakalım son 10 yıldaki tecavüz vakalarına ne cezalar (ceza indirimine gidilip cezasız bırakma ) verilmiş, muhaliflere ne cezalar verilmiş kimler boş yere yatırılmış kimler suçu %100 sabitken serbest bırakılmış. Kimler kimlerle beraber şaşıyorum halinize.....
melih tabiki idam olsunlar ama siz bu idamı başka işlere kullanıp çok can yakarsiniz
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler