Melih Gökçek'ten CNN TÜRK'e Mansur Yavaş açıklaması

CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan Hande Fırat'ın sunduğu Gece Görüşü programına mesaj gönderen Melih Gökçek, "Yapacağım açıklamaların ardından Mansur Yavaş 3-5 puan kaybetmezse ben siyaseti bilmiyorum diye itiraf edeceğim" dedi. Mansur Yavaş da Gökçek'e CNN TÜRK'e mesaj göndererek yanıt verdi.

Melih Gökçek'ten CNN TÜRK'e Mansur Yavaş açıklaması

CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan ve Hande Fırat'ın sunduğu Gece Görüşü programına CHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş, Melih Gökçek'in açıklamalarına dair bir mesaj gönderdi.

"ÖZHASEKİ'YE ZARAR VERMEK İÇİN YAPACAKTIR''

Mansur Yavaş, konuyla ilgili ''Melih Gökçek konuşacaksa bunun bana yarayacağını bilir. Özhaseki'ye zarar vermek için yapacaktır. Benim Ankaralı olmadığım iddiasını gündeme getirip Özhaseki'nin ailesinin isim ve soyadı değişikliğinin gündeme gelmesini istiyor olabilir. Benim kaydım ortada, 1843'ten beri Beypazarı'nda ailem, bunu yayınladım. Bile bile bunu iddia etmesinin başka nedeni olamaz '' ifadelerini kullandı.

cnnturk

"MANSUR YAVAŞ 3-5 PUAN KAYBETMEZSE..."

Bunun üzerine Melih Gökçek de konuyla ilgili programa özel açıklamalar yaptı. Gökçek, Gece Görüşü programına gönderdiği mesajda şunları söyledi:

''Madem konuşmalarım kendisine yarıyor, daha konuşmadan niye paniklemiş. Bıraksın konuşalım. O işin farkında. Yarın Mansur, 3 ila 5 puan kaybetmezse ben siyaseti bilmiyorum diye itiraf edeceğim.''

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 50 yorum
sen konuştukca kendin küçülüyon mansur başkan yükseliyor sen devam et
Sen önce parsel parsel sattigin yerlerin hesabını ver bakalım
@cesurkartal_2018 SENİN HER TARAFIN CİDDİYET OLSA NE YAZAR.GİT BİRAZ JEOLOJİ BİLİMİ DERSİ AL.BÜTÜN DÜNYADA DEPREMLER KONUSYUNDA DOKTORA TEZ KONUSU OLUYORSUN HÜLOĞ.
@berkuygurc öence konusyunda değil konuştuğunda yazman gerek. sonra okumayı öğren ki söylediği şeyle yazdığın şey arasında ne bağlantı var bir önce anla. işte senin gibi cahiller bu akepeyi iktidar yapanlar. kafa sıfır ama sürüye davar olma 100 puan.
@voodoo2000 EĞER DAHA ÖNCE BU GÖKÇEĞİN BİLİMSEL AÇIKLAMALARINI DUYSAYDIN GÜLMEKTEM YERLERE YATARDIN.NE DEMİŞTİ,HANİ RAHİP VE FETÖ OLAYI DEVAM EDERKEN SAZAN GİBİ ATLADI,İSTANBUL DEPREMİNİ FETÖ ABD BİRLİKTE YAPACAK DEDİ YA.ONUN İÇİN ATIFDA BULUNDUM.
@voodoo2000 Başkasını cahillikle suçlarken kendi cahilliğini görememek. Orada konuştuğunda değil konusunda yazmak istemiş klavyede yanlışlıkla fazladan tuşa basmış olabilir ama sen daha okuduğun cümleyi anlayamıyorsun. Ayrıca arkadaşın bahsettiği şey şu ki : Melih Gökçek depremleri Amerika Haarp projesiyle yapıyor , Dünya üzerindeki depremlerden Amerika sorumludur gibi bir şey söyledi.
sen sus fetocu
@cazz046 ahaha en güzel cevap
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler