HABER

Melih Gökçek'ten bomba Bülent Arınç videosu

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı'ndan istifa eden ve uzun süredir Twitter'da polemikten uzak haliyle dikkat çeken Melih Gökçek'ten bu sabah Bülent Arınç mesajı geldi.

Melih Gökçek, "Şu rant konusunda sen mi haklıydın yoksa Bülent Arınç mı" şeklindeki bir tweeti paylaştı ve "Bence cevabı ben vermeyeyim cevap bir sonraki tweet'te" diye yazdı.

Gökçek, daha sonra Bülent Arınç'ın 3 ayrı konuşmasından birleştirilen bir videoyu paylaştı. Gökçek, "Cevabı Bülent Arınç kendi sesinden versin. Bu cevaptan sonra da bir daha bu soruyu bana tekrar tekrar sorup kendinizi rezil etmeyin" yazdı.

Gökçek'in paylaştığı videoda, ilk konuşmada Arınç'ın "Belediye Başkanlığı adaylığında ve seçimlerde oy isterken bu yapının kucağında oturmuştur. Bu yapıya Ankara'yı parsel parsel satmıştır, yurt yerleri vermiştir. Zengin iş adamlarına okul yaptırmıştır. İmar planlarında değişiklikler yaptırmıştır. 30 Mart seçimlerine kadar da ağzından bu paralel yapıyla ilgili bir tek kötü cümle çıkmamıştır. Gökçek'le ilgili 100 konuyu 8 Haziran'dan sonra ömrüm vefa ederse konuşmak isterim. O gün gelene kadar AK Parti'yi yıpratacak bir sözün içinde olmam" sözleri yer aldı.

8 Haziran tarihli İkinci konuşmada Arınç'ın "7 Haziran bitti, bugün 8 Haziran. 8 Haziran'dan sonra gerek duyduğumuzda çok şeyler yapabileceğimizi söylemiştim. Daha bugün 8 Haziran. 8 Haziran sonrası değil" ifadeleri yer aldı.

13 Haziran tarihli son konuşmada ise Arınç'ın şu sözleri videoda yer aldı: "Ve onlara parsel parsel yer vermiştir filan dedim, sonrasında gerekirse açıklarım. Ama hiçbir cümlemin içinde 8 Haziran'dan sonra 100 tane yolsuzluk dosyası açıklayacağım diye bir lafım yok. Herkes internetten girip o günkü konuşmama bakabilir."


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 98 yorum
AKP NİN NERDEYSE TAMAMI ŞUÇLUDUR MİLLET BUNU GÖREMİYORSA DİYECEK CÜMLE YOK HERŞEY ORTADADIR İNSANLAR LAYIK OLDUĞU ŞEKİLLERLE YÖNETİLİRLER BUYUN BEN DEMİYORUM VİDEOLAR BURDA EN YETKİLİ ORGAN PAYLAŞMIŞ MELİH BAŞKAN
@agokbayrak0834 millet yanlış görmez senin gibi dümbükler yanlış görür
@agokbayrak0834 şu vidyoyu izleyip utanmadan bide millet görüyo diye yorum yapıyosun kaz kafalı herif
@mert_1989_eoknc al bırıne vur otekıne . anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az derlerya sana davul zurna degıl top tufek atsan anlamassın kaz kafalı herıf . yaptıgın yoruma bak . satmıs dıyor su tarıhte konusacam dıyor . otekıde ona uygun cevap verıyor guya senın gıbılerde bu ıkı cebı doluya destek verıyor aç lıktan agzınız kokar gotunuzdekı donu alacaklar hala bunların yalakalıgını yapıyorsunuz
@agokbayrak0834 bu videodan ne anladın açıklasana bi??????
HEPSİ AYNI TERANE. AYNI ŞEYİN LACİVERTİ
Bunların alayı böyle. Konuşup konuşup ben onu demedim dediğimi söylesinler şöyleyim, böyleyim diyen çok var. Karakteri bırak ezcık Delikanlılık olsa bunlarda tükürdüklerini yalamazlar ama, yalaya yalaya dilleri ne hale gelmiştir kimbilir
Geri Dön