MAGAZİN

Melisa Şenolsun Beren Saat'i geride bırakarak listede birinci oldu

Geçen hafta Yılın Yükselen Yıldızı ödülü kazanan Melisa Şenolsun imdb’nin ‘Star Metre Türkiye’ listesinde birinci sıraya yükseldi. Atiye dizisinin oyuncularının yerleştiği zirvede Şenolsun’un ardından rol arkadaşları Beren Saat ve Mehmet Günsür yer alıyor

Atiye dizisinde canlandırdığı Cansu karakteri ile konuşulan Melisa Şenolsun, sinema veri tabanı imdb’nin kullanıcılar tarafından verilen puan ve arama sıklıklarına göre belirlenen Star Metre adlı sıralama listesinde Türkiye’de birinci sıraya oturdu.

melisa

Aralık’ta vizyona giren Güzelliğin Portresi filminde eleştirmenlerin oyunculuğunu beğendiği Melisa Şenolsun Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger ile başrolü paylaştığı Netflix’in Atiye dizisindeki rolüyle son günlerin en popüler isimlerinden biri olmuştu. Geçen hafta Ayaklı Gazete Yılın Yükselen Yıldızı ödülünü de kazanan oyuncunun yükselişi devam ediyor. Listede Melisa’nın ardından rol arkadaşları Beren Saat ve Mehmet Günsür yer alıyor.

atiye-ekip-2

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 23 yorum
Bunları görünce evdekine ekmek veresim gelmiyor...
acaba onlar seni görünce ekmek verir mi???
len oglum cok guldum ya ama.sen evdekini kaybetme ver ekmek anca o sana bakar
Beren Saat hem tipsiz hem de yeteneksiz birisi. Sonucunu göreceksiniz bu dizi Beren yüzünden tutmayacak ve istenilen başarı sağlanamayacak. Çünkü roller bu kızın üzerine oturmuyor, eğreti duruyor.
o gögüslerle geride bırakmayacagı yoktur S 400 maşallah
Geri Dön