Memati'ye ne olacak?

Kurtlar Vadisi'nin en önemli karakterlerinden Memati'nin ölüp ölmeyeceği tartışma konusu oldu. Vatan Gazetesi yazarlarından Memet Güler köşesinde, konuya açıklık getirdi. İşte Memati'nin sonunun ne olacağını açıklayan o yazı:

Öldü zannedeceğiz. Evet, Polat en yakın silah arkadaşını kaybetti diye düşüneceğiz ama Memati ölmeyecek efendim. Nereden biliyorsun demeyin, gazeteciye haber kaynağını söyletmeyin. Dizinin heyecanını kaçırıp Memati'nin alnına dayanmış o silahtan nasıl kurtulacağını elbette anlatmayacağım.

Ancak Kurtlar Vadisi Pusu hayranları iki haftadır Memati'nin kaderini tartışıyor; ben sadece onların içini rahatlatacağım. Ama zaten Kurtlar Vadisi'nin kendi internet sitesinde yapılan okur anketinde de Memati'nin ölmemesi için oy kullanmış sevenleri; sayıları tamı tamına 258 bin kişi. Ölecek diyenlerse 67 bin kişi.

Yani Kurtlar'ın seyircisinin yüzde 80'i Memati'nin dizideki rolüne devam etmesini istiyor. Bunda elbette Kurtlar Vadisi Pusu'nun senaryosunun etkisi büyük ama Gürkan Zengin'in de rolünün hakkını fazlasıyla verdiğini kabul etmemiz gerekiyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler