MAGAZİN

Menajerimi Ara 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Dicle'nin kovulması ajansı karıştırıyor

Ay Yapım'ın sevilen dizisi 'Menajerimi Ara'nın 14. bölümünden yeni bir tanıtım yayınlandı. Dicle'nin (Ahsen Eroğlu) ajanstan kovulma haberi başta Emir (Burak Tozkoparan) ve Kıraç (Barış Falay) olmak üzere herkesi şaşırtırken, Serkan'ın (Serhat Teoman) Dicle'ye yaptığı teklif işleri kızıştıracak. Bölümün konuk oyuncusu Ozan Dolunay ise sosyal medyadaki ifşa kriziyle Feris'in (Canan Ergüder) kapısını çalacak.

Menajerlerin dünyasını tüm gerçekliğiyle seyirciyle buluşturan 'Menajerimi Ara' yeni bölümüyle izleyiciyi ekran başına kilitlemeye hazırlanıyor. Yeni bölüm için yayınlanan tanıtımda; Emir, Dicle'nin kovulduğunu öğrenince üzüntüsünü gizleyemezken, Kıraç Feris'ten hesap soruyor.

Menajerimi Ara 14 (1)

MENAJERİMİ ARA YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Dicle'nin Serkan'la buluşması ve Serkan'ın ona iş teklif etmesi heyecanı zirveye taşyacak.

Menajerimi Ara 14 (5)
Öte yandan Kıraç'ın sık sık dile getirdiği, Serkan'a karşı duyduğu güvensizlik ise Ego Ajans'takilerin kafasında soru işaretleri yaratıyor.

Menajerimi Ara 14 (2)

Keyifli hikayesiyle Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Serhat Teoman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Burak Tozkoparan ve Ayşenil Şamlıoğlu'nu bir araya getiren 'Menajerimi Ara' her pazar akşamı saat 20.00'de Star TV'de seyirciyle buluşuyor.

Menajerimi Ara 14 (4)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön