HABER

Meral Akşener'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözlerine yanıt

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kendisi için kullandığı "‘Zulüm 1453’te başladı’ diye yazanlarla, bu Gezicilerle berabersin. Yolun açık olsun" sözlerine yanıt verdi.

Meral Akşener'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözlerine yanıt

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün AK Parti Rize Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı'nda konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener için "'Zulüm 1453'te başladı' diye yazanları nasıl savunuyorsun, nasıl onlarla beraber aynı yola giriyorsun? Yolun açık olsun" ifadelerini kullandı.

AKŞENER SOSYAL MEDYADAN CEVAP VERDİ

Akşener, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamasına sosyal medya üzerinden yayınladığı bir videoyla yanıt verdi. Akşener videoda şu ifadeleri kullandı:

Sayın Erdoğan, sana Filenin Sultanları'na destek olmak için geldiğim Belgrad'dan sesleniyorum. Duydum ki yokluğumu fırsat bilip bana sallamışsın. İftirada bulunmuşsun.

"HİÇ KİMSE SEHVEN BİLE OLSA İŞGAL OLARAK TANIMLAYAMAZ"

Bak sayın Erdoğan! Kendini bu aziz millete ait hisseden hiç kimse, kutlu fethi sehven bile olsa işgal olarak tanımlayamaz. ‘Zulüm 1453'te başladı' diyemez, demeye de dili varmaz. Aynı senin bakanlığının yaptığı gibi, şayet derse de benimle yol yürümeye devam edemez.

En iyi sen biliyorsun ki ben bu milletin evladıyım. Sadece ama sadece milletimle beraberim. Ben asil milletimizle beraber yürüdüğüm sürece yolum da bahtım da açık olsun inşallah!

"BUNA ENGEL OLAMAYACAKSIN"

Artık bu kutuplaştırma ve milleti bölme taktiklerin tutmuyor. Biz milletimizle el ele vererek birlik ve beraberliğe, iyilik ve kardeşliğe olan yürüyüşümüze ilk günkü inançla devam ediyoruz. Sen buna engel olamayacaksın. Nefesini hiç boşuna yorma.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 66 yorum
söylem farklı eylem farklı yemiyoruz sayın meral...
Söylemi de eylemi de bir mert cesur Kadın lider.
@sezgineren1907 TEK HATASI MUHATAP ALIP CEVAP VERMESİ.YANINDAYIZ MERAL HANIM
Yüzbinlerce insan arasından çıkan bir densizin duvara yazdığı yazının hesabını meral hanımdan soruyorsun da kendi söylemlerinin hesabını, yanındakilerin söylediği onca densiz lafın hesabını neden vermiyorsun. Keşke yunan kazansaydı diyen mesela, fetö ye güzellemeler yapanlar mesela, parsel parsel mesela, poliçe yazma sesini sevenler mesela......................................................
@sezgineren1907 sen onu karıştırmışsın seninkinin dediği ve yaptığı farklı .
Pardon yine aldandınız.
Keşke söylediklerin ile yaptıkların birbirini tutsa Meral apla
Yanlış kişiye söylemişsin.Senin dediklerinden gibi değil oy potansiyeli %20 ye gidiyor.
SEÇİMLERE AZ KALDI EYT SEÇİM BEKLİYOR.. CEVABINI SANDIKTA ALACAKSINIZ .... EYT LİLER ARTIK YALANA İNANMIYOR..
yemişim eyt ni. erken yaşta emekli ol. oh ne âlâ memleket
dogru söylersin cevap sandıkta verilecek hemde güçlü şekilde
@garnizon82 sen 65 te olursun
Kasap et derdinde koyun can derdinde.
hic bir siyasi parti erken emekli yapamaz hicbirinden duyuyormusun erken emekli yapacağız diye
Geri Dön