HABER

Meral Akşener'in evinin önüne mektuplar bırakıldı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, seçimli olağanüstü kurultayda aday olmayacağını sosyal medya üzerinden yineledi. Partililer ise Akşener'in yeniden dönmesini istiyor.

Meral Akşener'in evinin önüne mektuplar bırakıldı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Meral Akşener twitter üzerinden yaptığı açıklamada adaylık tartışmalarına son noktayı koydu. Akşener, “Değerli dava arkadaşlarım, Kurultayımızda aday olmama konusundaki kararım kesindir. Partimizin yoluna yeni bir yönetim ile devam etmesinin, hem partimizin kurumsallaşma sürecini tamamlayabilmesi, hem de önümüzdeki yerel seçimlerde geleceğinden emin olduğum başarılı sonuçlar için önemli bir ilk adım olduğu kanaatindeyim.” ifadesini kullandı.

EVİNDE SESSİZLİK HAKİM

Meral Akşener'in ‘Geri dönmüyorum’ açıklaması partide şok etkisi yarattı. Akşener’in İstanbul Beylerbeyi’ndeki evinde de sessizlik hakim. 2 gündür Akşener’in ikna etmek için evinin önünde bekleyen ve kendilerini binaya zincirleyen partililer de oradan ayrıldı. Partililerden geriye, Akşener için yazılan bu mektuplar kaldı.

aksenerin-evi-3

aksenerin-evi-4

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
Kesin ,Çok duylunamıştır,sevenleri bu kadar ısrar etmese dönmeyecekti,:)Çok güzel hareketler devam edin.Sizlerin bir hesabı varsa Allahında elbette bir hesabı vardır.Herşey dahada İYİ oluyor.Hesaplar planlar bir bir bozuluyor Tek bir hesabınız vardı MHp yi bitirip müflis miras yediler gibi %12-15 lik oyunu alacak sağdan soldan 5-6 oy toparlayacak bir yerlere gelecektiniz.Hesabınız tutmadı.
HİKAYDEN BİR BİR PARTİ NEDEN PARTİ KURDUN BOŞ YERE MHPYİ BÖLDÜN ALLAH SENIN GIBILERINE FIRSAT VERMESIN İNŞ
bahçeli gibi değil KESİNLİKLE MERT.BAHÇELİ BANA ŞAHSEN APO DAN DAHA ZARARLI GELİYOR.HABERİ YOKMUŞ GİBİ DAVRANARAKÇOK DEFA OYUNUNUN TEZGAHIN OYUNCUSU OLDUĞUNU DEŞİFRE ETTİĞİM KENDİSİNİN SONRADAN DEŞİFRE ETTİĞİ İŞLER VARDIR.MESELA APO YA MEYDANDAN ASIN DİYE URGAN ATMASI.MESELA TUĞRUL TÜRKEŞ AKP YE GEÇİNCE BİR DAĞDAN SERÇE UÇSA DAĞ NE KAYBEDER BİR DAĞA SERÇE KONSA DAĞ NE KAZANIR SÖZLERİ..SONRA ALENEN AKP İLE OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI.APO İLE DE BERABER OLDUĞU BANA GÖRE YÜZDE YÜZ BAHÇELİNİN
Geri Dön