HABER

Meral Akşener istifa etti mi? Akşener'den son dakika açıklaması: Kurultayda aday olmayacağım

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener istifa etti mi? Akşener yaptığı açıklamada, "Kurultayda aday olmayacağım, aday olacak arkadaşlarıma başarılar diliyorum" dedi.

Meral Akşener istifa etti mi? Akşener'den son dakika açıklaması: Kurultayda aday olmayacağım

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Afyonkarahisar Kampı’nda seçim değerlendirmesi ve milletvekili listelerinden rahatsız olanların tepkilerinin ardından istifa etti. Kurmaylarının ikna çabaları üzerine Akşener, istifadan vazgeçerek olağanüstü kurultay kararı aldı.

Genel Başkan Meral Akşener yeniden aday olmayacağını açıkladı.

MERAL AKŞENER: KURULTAYDA ADAY OLMAYACAĞIM

Meral Akşener, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Parti tüzüğümüzün şahsıma tanıdığı yetki çerçevesinde seçimli kurultay kararı almış bulunuyorum. Kurultayda aday olmayacağım, aday olacak arkadaşlarıma başarılar diliyorum" dedi.

aksener istifa etti

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 58 yorum
ofkeliyim cok ofkeliyim sebebi.. secim zamaninda neler neler dediniz allahtan secilmediniz daha parti yonetemeyenler ulke mi yonetecek allah ulkeyi korudu. ya siz manyakmisiniz bu millet bu kadar basit degil ucuz degil .. parti yonetemeyenler ulke yonetmekten bahsetti neler dedi . allah sizi bildigi gibi yapsib
PROJE idi,,,TUTMADI,,,,,ve BİTTİİ,,,,,Nokta,,,,,
MUHARREM İNCENİN BAŞINA GELENLER,AKŞENERİN DE BAŞINA MI GELDİ ACABA?BİR YERDEN TEHDİT Mİ VAR YOKSA? NELER OLUYOR?
@northstar123 en baştan söylemiştim gemiyi ilk terk edene bakın .. geminin kaptanı :))) yazık bunun arkasından gidenlere...
Geri Dön