Merdivenlerden araçla inen sürücüden olay savunma: Bilmeyerek yaptım!

Ataşehir’de aracı ile merdivenleri kullanarak inen sürücü, polis tarafından gözaltına alındı. Aracın sürücüsü Sinan Human, “Bilmeyerek girdiğim için merdivenleri kullandım” dedi.

Önceki gün Ataşehir’de bir sürücü aracı ile merdivenleri inerken görüntülenmişti. Yürekleri ağza getiren kamyonetin sürücüsü Gayrettepe Sivil Trafik ekipleri tarafından tespit edilerek gözaltına alındı.

Yakalandıktan sonra Ataşehir Örnek Şehit Hayrettin Yıldırım Polis Merkezi’ne getirilen sürücü Sinan Human, “Bilmeyerek girdiğim için merdivenleri kullandım” dedi.

İfadesi alınan Sinan Human’a trafik güvenliğini tehlikeye düşürmekten işlem yapıldığı öğrenildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
ADAM DOĞRU SÖYLÜYORDUR, NERESİ OLAY SAVUNMA BUNUN. DELİ Mİ ŞAPTI DA YOL VARKEN MERDİVENE GİRSİN:)
yılın malı..
geri vites denen birşey var geldiği yerden geri çıksaydı.
"Geri zekaliydim merdivenin inisina kandim" Yahu karsina biri ciksa ne yapacaksin frenin bosalsa ki zaten sen arabayi zorluyorsun bir kayis kopsa araba salsa merdiven assagi ya eve girecektin ki icinde insan var, arabaya girebilirdin ya da direkt birinin ustune girecektin ki o zaman yine yanlislikla girdim mi diyeceksin 50-60 kurus benzinden kaar edecegim diye ceza yiyeceksin simdi birisine vursan hapis+ maddi tazminat + VICDAN VARSA AZABI yasayacaktin Simdi 10 binlik araban 50 kurus yaptigin kaar ile ode cezani
@hkn046 vicdan azabamı?
Bonzai yapmıştır
Bilmeyerek yapmış!!! Aynı zamanda yalancı
belki kendi arabası değildir
içinde bir lirası olmadığı belli ! O araç süspansiyon sistemi 1 yıllık zarar gördü
Böyle mallar yolda yürüyen birini görse ezer. Oysa yaya yolunu kullanmak ise bunlara normal. Alın ehliyetini. Psikoloğa sevk edin.
normal yollarda çukur merdivenden farkı mı var her taraf 30 cm kasis. deseydinya
BU HERİFİN EHLİYETİNE SÜRESİZ EL KOYULMADIYSA HEPİMİZ TEHLİKEDEYİZ.
Diğer Haberler