Mersin’de çocuklara yönelik sosyal projelere sürüyor

Mersin Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren İl Çocuk Hakları Koordinatörü Mustafa Sarı, Akdeniz Belediye Başkanı Muhittin Pamuk’u ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi verdi.Mersin’in, çocuk hakları ve sokakta çalışan çocuklara yönelik yaptığı çalışmalarda, ulusal ve uluslararası toplantılarda örnek il olarak gösterildiğini belirten Sarı, bu başarının korunması için daha çok çalıştıklarını söyledi.

Mersin’de çocuklara yönelik sosyal projelere sürüyor

Mersin Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren İl Çocuk Hakları Koordinatörü Mustafa Sarı, Akdeniz Belediye Başkanı Muhittin Pamuk’u ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi verdi.
Mersin’in, çocuk hakları ve sokakta çalışan çocuklara yönelik yaptığı çalışmalarda, ulusal ve uluslararası toplantılarda örnek il olarak gösterildiğini belirten Sarı, bu başarının korunması için daha çok çalıştıklarını söyledi. Çocuklara yönelik yapılan çalışmalarla ilgili Başkan Pamuk’a bilgi veren Sarı, bu çalışmalarda verdiği destekten dolayı Akdeniz Kaymakamlığı ve Akdeniz Belediyesi’ne teşekkür etti.
Akdeniz Kaymakamı ve Belediye Başkanı Muhittin Pamuk ise çocuk ve aile odaklı sosyal projelerin kendileri açısından son derece önemli olduğunu ifade ederek, bu projelere olan desteklerinin devam edeceğini kaydetti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler