Merve Büyüksaraç ve Acun Ilıcalı davasında sona gelindi

2012 senesinde Merve Büyüksaraç ve Acun Ilıcalı arasında yaşanan tartışmanın ardından Ilıcalı, Büyüksaraç'a dava açmıştı. Ilıcalı'nın açtığı dava sonuçlandı.

Merve Büyüksaraç ve Acun Ilıcalı davasında sona gelindi

Manken ve model Merve Büyüksaraç 2012 senesinde katıldığı Survivor yarışmasıyla alakalı çeşitli iddialarda bulunmuştu. Büyüksaraç hatta o dönem, yarışmada yemek verildiğini belirtmişti. Bu iddiaların ardından medya patronu Acun Ilıcalı, manken hakkında tazminat davası açarak iddiaları yalanlamıştı. Görülen davada sona gelindi.

MAHKEME ACUN’U HAKLI BULDU

Manken Merve Büyüksaraç 2012 Survivor’ı sonrası, Survivorla ilgili çeşitli iddialarda bulunmuş ve Acun Ilıcalı’nın büyük tepkisini çekmişti. İddiaların, kendilerini karalamak için uydurulan yalanlar ve iftiralar olduğunu söyleyen Ilıcalı, o dönem Büyüksaraç’a avukatı aracılığıyla tazminat davası açmıştı. İstanbul 1. Fikri ve Sınai Haklar Hukuk Mahkemesi’nin bugün verdiği kararla Acun Ilıcalı haklı bulundu.

MERYE BÜYÜKSARAÇ TAZMİNAT ÖDEYECEK

Mahkeme Merve Büyüksaraç’ı 25 bin TL tazminat ödemeye mahkum etti. Böylece o dönem çok konuşulan Acun Ilıcalı, Merve Büyüksaraç davası sonlanmış oldu. (Sözcü)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
Yemek veriliyor tabi yoksa bu survivor'a katılan piskevit çocukları dayanabilirmi
25.000 aldıysa bu ay şeyma için 125.000 usd tamamlarsın artık
Yine medya patronu kazandı :(
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler