MAGAZİN

Meryem Uzerli'den muhteşem dönüş: Julia Roberts için yazılan filmde oynadı

Alp Kamber'in yeni filmi Güzel Bir Rüya için ünlü oyuncu Meryem Uzerli kamera karşısına geçti. Film, aslında Julia Roberts düşünülerek yazılmıştı.

Meryem Uzerli'den muhteşem dönüş: Julia Roberts için yazılan filmde oynadı

Hollywood starı Julia Roberts için hazırlanan “Güzel Bir Rüya” filmi için Türk oyuncu seçildi. ABD’li yapım şirketinin teklifini kabul eden Meryem Uzerli, kamera karşısına geçti.

meryem uzerli

İkinci bebeğinin doğumu nedeniyle bir süre setlere ara veren Meryem Uzerli setlere muhteşem döndü.

meryem-uzerli-1

"American History X"in yapımcısı John Morissey'in de çok beğenip destek verdiği projenin anlattığı yol hikayesine Julia Roberts yerine, bir Türk yıldızın daha uygun olacağına karar verilince teklif Uzerli'ye gitti.

meryem-uzerli-yeniden-elidor-reklaminda-34734-15092015171946

Samsun Ladik'de yaşayan iki çocuğun aşık olduğu film yıldızı Meryem'i bulmak üzere evden kaçmasını anlatan yapım merak uyandırdı.

Meryem-Uzerli-1-1
Uzerli, John Morissey’in ortak yapımcı olduğu film, başta Sundance olmak üzere, dünyanın birçok seçkin film festivalinde ödül için yarışacak olan Güzel Bir Rüya filmi için kamera karşısına geçti.
meryem-uzerli-hayat

Yönetmenliğini Alp Kamber’in yaptığı film için en baştan itibaren dünyaca ünlü oyuncu Julia Roberts'ın yer alması düşünülürken, rol son bir değişiklikle Meryem Uzerli'ye gitti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön