HABER

'Mesele sadece Reza Zarrab değil arkadaş, sen hâlâ anlamadın mı?'

Reza Zarrab'la ilgili her an yeni bir gelişme yaşanıyor. Son olarak Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, “Cumhurbaşkanımız ile Zarrab veya bu dava arasında hiçbir bağ yok. Cumhurbaşkanının itibarına zarar vermeye çalışıyorlar” dedi. Abdulkadir Selvi ise, 2 çarpıcı iddia ortaya attı ve "Bir kez de Gezi’nin ünlü sloganıyla söyleyelim, mesele sadece Reza Zarrab değil arkadaş, sen hâlâ anlamadın mı?" ifadelerini kullandı.

France 24 televizyonuna konuşan Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın gündeme dair açıklamalarda bulundu. Kalın, Zarrab ile Cumhurbaşkanı Erdoğan arasında kurulmaya çalışılan bağlantılarla ilgili soruyu ise “Cumhurbaşkanımız ile Zarrab veya bu dava arasında hiçbir bağ yok. Cumhurbaşkanının itibarına zarar vermeye çalışıyorlar” şeklinde yanıtladı.

Öte yandan Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi, bugünkü yazısında çarpıcı iddialarda bulundu. "Zarrab operasyonunun iki ayağı var" diyen Selvi, "1- Siyasi ayağında hedef Cumhurbaşkanı Erdoğan. 2- Ekonomik boyutunda ise bankalara kesilecek ceza üzerinden Türk ekonomisini vurmak" dedi.

BÜYÜK OPERASYON İÇİN TARİH VERDİ

Abdulkadir Selvi şöyle devam etti: "Bu açıdan duruşmanın yapılacağı 4 Aralık kritik bir tarih. 4 Aralık’ta bir dalgalanma olacak ama büyük bir fırtına beklemeyin. Başarabilirlerse büyük operasyonu 2019 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinden önce yapmayı planlıyorlar. Bir kez de Gezi’nin ünlü sloganıyla söyleyelim, mesele sadece Reza Zarrab değil arkadaş, sen hâlâ anlamadın mı?"

Yazının tamamını okumak için tıklayın


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler