HABER

Mesut Yılmaz'ın oğlu Yavuz Yılmaz kimdir? Yavuz Yılmaz'ın ölüm nedeni belli oldu!

Mesut Yılmaz'ın oğlu Yavuz Yılmaz kimdir? Yavuz Yılmaz'ın ölüm nedeni belli oldu!

Mesut Yılmaz'ın büyük oğlu olan Yavuz Yılmaz hayatını kaybetti. Beykoz'daki evinde ölü bulunan Yavuz Yılmaz'ın ölümü sonrasında polis ekipleri, olay yerinde inceleme başlattı. Peki Yavuz Yılmaz kimdir? Ölüm nedeni belli oldu mu?

Eski Başbakanlardan Mesut Yılmaz'ın oğlu Mehmet Yavuz Yılmaz, Beykoz'daki evinde ölü bulundu. Yavuz Yılmaz'ın silahla vurulmuş halde bulunması üzerine, olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri, Mehmet Yavuz Yılmaz'ın hayatını kaybettiğini belirledi. Yavuz Yılmaz'ın intihar ettiği yönünde iddialar var. Yavuz Yılmaz'ın fakat tam olarak resmi açıklama yapılmadı. Peki Yavuz Yılmaz kimdir?

YAVUZ YILMAZ KİMDİR?

Yavuz Yılmaz, 1979 yılında doğdu. Eski Başbakan Mesut Yılmaz ve eşi Berna Yılmaz'ın ilk çocuğu olan Yavuz Yılmaz'ın kardeşi Emir Hasan Yılmaz ile CFS İstanbul Yatırım A.Ş isimli bir şirketleri vardı. Yavuz Yılmaz ve kardeşi, bir ara İstanbul'daki üçüncü havalimanında hafriyat işi de yapmıştı.

Yavuz Yılmaz ve Hasan Yılmaz kardeşler işletmecilik yaptı. CFS İstanbul Yatırım AŞ'nin internet sitesinde yer alan bilgilere göre Yılmaz kardeşlerin şirketi uluslararası alanda petrol, petro-kimya ve doğal taş ticareti yaptı.

Ardından 2009'da gıda sektöründe faaliyet göstermek için kurulan şirket Quick China'nın İstanbul franchisingini alarak sektöre girdi. Daha sonra kendi markaları olan Elio, Elio Sedef ve Mitzi ile yoluna devam etti.

RESTORAN İŞİNDE İSTEDİĞİNİ BULAMADI

Ancak Yavuz Yılmaz ve kardeşi, restoran işinde beklediğini bulamadı. Ataköy Marina Park'taki Elio'yu kapatan, Nişantaşı'ndaki ana şubelerini eski CEO'ları Aydın Samanlı'ya devreden kardeşler diğer markaları Quick China'yı da elden çıkardı.

Şu anda CFS İstanbul'un tek restoranı Sedef Adası'nda faaliyet gösteren Elio Sedef. Şirket restoranın yanısıra En-Mar Prodüksiyonla medya alanında televizyon program CFS İstanbul uluslararası alanda petrol, petrol ürünleri, petro kimya ve maden ürünlerinin ticaretini de yapıyor.

3.HAVALİMANI İŞİNE DE GİRDİLER

3 Restoran işinde beklediğini bulamayan eski Başbakan Mesut Yılmaz'ın oğulları Hasan Yılmaz ve Yavuz Yılmaz, 3. havalimanının hafriyat işine de girdi. Yılmaz kardeşlerin şirketi CFS ve diğer 10'a yakın hafriyatçı şirketin yaptığı işin büyüklüğü ise 1 milyar Euro'nun üzerinde.

Yavuz Yılmaz, nişanlandığı sunucu Neşe Sapmaz ile 3 yıl birlikteliğin arkasından ayrılmıştı.

Doğum tarihi: 1979
Ebeveynler: Mesut Yılmaz, Berna Yılmaz
Büyükanneler ve büyükbabalar: Hasan Yılmaz, Güzide Yılmaz
Amca: Turgut Yılmaz
Teyze: Nilüfer Yılmaz

Geri Dön