Meteoroloji'den son hava durumu tahmini uyarısı! (Dikkat! Bu gece başlıyor)

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün son değerlendirmelerine göre, Türkiye bu geceden itibaren yağışlı havanın etkisi altına giriyor. Sıcaklıkların 3 ila 6 derece artması bekleniyor.

Meteoroloji'den son hava durumu tahmini uyarısı! (Dikkat! Bu gece başlıyor)

Yapılan son değerlendirmelere göre; Bu sabah saatlerinde Ş. Urfa, Mardin ve Artvin çevrelerinin yağmurlu, Erzurum, Ağrı ve Muş çevrelerinin kar yağışlı, öğle saatlerinden sonra Ağrı ve Hakkari çevrelerinin karla karışık yağmur ve kar yağışlı, Iğdır çevreleri ile akşam saatlerinde sonra Kıyı Ege, gece saatlerinde Antalya'nın doğu ilçeleri ile Edirne çevrelerinin yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Doğu kesimlerde buzlanma ve don olayı ile birlikte bu sabah ve gece saatlerinde Marmara ile iç ve doğu kesimlerde yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor.

Hava sıcaklığının 3 ila 6 derece artacağı tahmin ediliyor. Rüzgarın genellikle güney ve güneybatı, güneydoğu kesimlerde kuzeyli yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, Marmara ile Kuzey Ege kıyılarında yer yer kuvvetli(40-60 km/ saat) olarak eseceği tahmin ediliyor.

İLLERE GÖRE HAVA DURUMU

İSTANBUL °C, 14°C

Parçalı ve az bulutlu

ANKARA °C, 11°C

Parçalı ve az bulutlu

İZMİR °C, 16°C

Parçalı ve az bulutlu, zamanla çok bulutlu, akşam saatlerinden sonra aralıklı sağanak yağışlı

ANTALYA °C, 17°C

Parçalı ve az bulutlu, zamanla çok bulutlu, gece saatlerinde doğu ilçeleri yerel olarak sağanak yağışlı

ZONGULDAK °C, 13°C

Parçalı ve az bulutlu

TRABZON °C, 11°C

Parçalı ve yer yer çok bulutlu

ERZURUM °C, 0°C

Çok bulutlu, sabah saatlerinde kar yağışlı

DİYARBAKIR °C, 11°C

Parçalı ve çok bulutlu

Okuyucu Yorumları 2 yorum
KAR YAĞAR YAĞMUR YAĞAR DOLU YAĞAR GÜNEŞ AÇAR,İKLİMDİR BU.ENDİŞELNMEYİNİZ...SAYIN TARIM BAKANINI UYARDIK.AŞI KÜPE ÜCERTSİZ OLACAK DEDİ.1 AY ÖNCE..YAHU KÖYLÜYÜ SOYAN DEVLET GÖREVLİLERİNE ((((GÜNLÜK HARCIRAHLARI VAR, MAAŞLARI VAR, SEYYAR GÖREVLERİ VAR İKEN,))) )) HALEN MÜDAHELE EDİLMEDİ DİKKAT.İSTERSE AÇSIN TÜM KÖY MUHTARLARI İLE KONUYU GÖRÜŞSÜN.SEBZE MEYVE FİYATLARI KARARLI YÖNETİM İÇİN ÇOCUK OYUNCAĞIDIR...O NA KAFASINI TAKMASIN ASLA...KÖYLÜNÜN EKMEĞİNE EL UZATANIN ELİ KIRLIR DİKKAT...İMZA OZAYDİN65
Nasil olsa tutmuyor salla gitsin.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler