Metrobüste öpüşme kavgasına Nevşin Mengü de dahil oldu! Sert tepki!

Sevgililer öpüştü diye Metrobüste olay çıktı. Bir metrobüs yolcusu kendini ‘ahlak bekçisi’ olarak adlandırınca Nevşin Mengü sosyal medyadan sert tepki gösterdi.

İstanbul'da bir metrobüste yaşanan olay telefon kameralarına yansıdı… .Metrobüste iki gencin öpüşmesi üzerine olay çıktı! Bir metrobüs yolcusu kendini ‘ahlak bekçisi' olarak adlandırarak gençlere müdahale etti. Şahsın gençlere müdahalesinin ardından bir kişinin uyarısıyla karşılaşan şahıs kendini, “Ahlak bekçiliğiyse evet ahlak bekçisiyim, ben Avrupalı değilim, benim ahlakıma ters” ifadeleriyle savundu.

İki gencin öpüşmesine müdahale eden şahsa Gazeteci Nevşin Mengü sosyal medyadan sert tepki gösterdi: “Hiç sevip sevilmedikleri için sevgiyi ahlaksızlık sanıyorlar”

nevsn-mengu

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 87 yorum
Kusura bakma ama sevgi sadece alenen dudaktan opusulerek gosterilmez.Sevgiyi gostermenin bir cok yolu vardir
@cabbarcan77 kimisi dudaktan öpüşerek gösterir kardeşim sana mı soracak millet sevgisini nasıl göstereceğini çomar dallama
@cabbarcan77 o dediğiniz durum normal bir hanımefendi için geçerli kaşarlı bir orp nin sevgi gösterisi de bu metrobüs örneğindeki gibi farklı olur.
@cabbarcan77 nevsin mengü, bugüne kadar kudüs'e giden yüzbinlerce kadın gazeteciden tacize uğradım diyen yegane kişi. hem de cuma günü. başka söze gerek var mı? hala anlamayan var mı?
@ilhanyumruksavar köpekler gib yol ortasında sevgi göstermek ancak siz ahlaksız yetiştirilmiş devşirmelere göre normaldir bizlere göre değil gidin kendi gerçek ülkenize ne bok yerseniz yiyin burası müslüman bir ülke size yaramaz
@ilhanyumruksavar senin ailenin bindiği metrobüste bende sevgilimi domaltarak göstereyim sevgimi hoşuna gidecekmi
@ayrla25 bir düşün özellikle nevşine girişmişler ne büyük fantazi nevşin için
senin sevgilini ben domaltırım merak etme
@cabbarcan77 Öpüştüğünü nerden biliyon? Belki de suni teneffüs falan yapıyordur. kalbimiz fesat olmamalı. :) Şaka tabi, yorumuna katılıyorum.
bu nevşin mengüyü çok sevmişler galiba otobüslerde dolmuşlarda parklarda bahçelerde.... herkesin ortasında çoluk çocuğun arasında nasıl bir kepazeliği savunuyor bu kadın utanmadan
@tolgabey200706 beğenmeyenleri söylüyorum; kemalistler,aleviler,ateistler,hdpliler, bunların içinde namuslu kişilerin olduğuna da inanmak istiyorum,
@aydnmurat Hdplileri es geçerim,ama diğerleri emin ol Türkiye'nin en namsl şerefli insanlarıdır.Çocuk tacizleri sizce namsszluk değilmi?Neden örtbas ediliyor?
her şeyin bir adabı var ne alakası var sevmek ile sevilmek ile?????
@38mekanik Marjinal davranışlar toplumu kutuplaştırıyor. Bizim Atalarımızda Dinimizde Evrensel doğrularda böyle bir davranış modeli yok. 5000 yılına da gelsek böyle olmalı.
çocuk tecavuzculerine kadın cinayetlerine hayvan tacizlerine ahlak bekçiliği yapma sen git normal bir şeyi anormalmis gibi birde tepki göster ilk kez mi oluyor insanların birbirini öpmesi garip olmayın komik duruma düşüyorsunuz
@maslan_1980_giphi o sapıklarada tepki verilmeli bu teşhirciliğede..teşhircilikte bir sapıklıktır.
@maslan_1980_giphi iyi çok güzel kadın yanındaki erkekten şiddet göçrsün müdahale et sonrada kadından fırça ye yok o benim sevgilim kocam sen ne karışıyorsun diye
nevşin kimileri sevdiğine değer verir, kimileri ise kızı b...
@aydnmurat adamsan pis ağzına alevileri almazsin,ben de sizin gibiler içinde namuslu var mıdır diye soruyorum?
iyi o zaman her sevgilisi olan ulu orta öpüssün öylemi diyosun nevşin bu doğal yani öylemi
laf olsun diye konuşuyor amacı gündeme gelmek ama boş be canımm...sadece hava gazısın
sayın memgü gel seninle ulu orta sevişelim nasılsa sana karşı bir sevgim var
@pencam aslanım bu senınkı sevgı degıl abazalık
@deniz_kuzey_1988 nevşin gibilerin de sevgi değil f...!
her şeyi ulu ortada yaparsa hayvan dan ne farkı olabilir ?insanlık mı? hayvanlık mı yapmak istediğiniz?
Al işte dökülmeye başladılar..görevleri bu ahlaksızlığı savunmak..bunlarda alışkın oldukları için sanki öpüşmeyen sevgiyi bilmez diyor..herşeyi bunlar biliyor maaşallah..
Bu metrobüsteki ahlak bekçisini yakalayıp levyeyle dövmek lazım
@ilhanyumruksavar Ben ve saz ekibimle bir şarkı çalıp söylerdik bu arkadaşa dinlemekten mest olurdu ama bana denk gelmiyor işde :)
Demişler ya bide o zaman sokakta sevişsinler diye ;D Sanki görmüyorlar sokakta sevişenleri. Toplum düzeni bir tek sevişmeyle mi oluyor. Cebeci koyungözü sokak madde bağımlıların ve fuhuşun yatağı hadi bi yürüyüş yapın da kaç erkeksiniz bi görelim canım. Yanlız 3 kat pantolon giyinin maazallah tek katı çıkartmak onları pek yormayacaktır. ;D;D
@ilhanyumruksavar onu yakalamana gerek yok adres veriyim gel beni yakala kardeşim
Konuşmasa olmaz tabii Çakma kedicik...
bu işin avrupayla felan alakası yok avrupada asyadada amerikadada toplum içinde böyle hareketler yasak cezaları var yani normal birşey değil bu sevgini toplum içinde bu şekilde olmaz sevme anlayışınız bumu sadece bir birlerinin gözüne bakarak ellerini tutarakta insan sever bazen sadece aynı ortamda olmak bile sevgidir sevgi toplum içinde hayasızca hareket etmek değildir ..
böyle şeyler dört duvar arasında yapılır,o zaman sizde evin duvarlarını kırdırıp komple cam yaptırın sizin gibi düşünenler size bakıp feyz alır
NEvşin hanım bu konuda yanılıyorsunuz. Şıddete hayır, Sözle uyarıya Evet. Farketmiyor açık, türbanlı hepsi bunu yapmaya başladı sokak yatak odası değil. Herkes durması gerektiği noktayı bilmeli. İngilterede görüyoruz Cinsellik artık sokaklarda otobüslerde yaşanmaya başlandı. Bu noktaya mı gelelim.Adam sarmaş dolaş olup sokak ortasında yarım saat öyle duruyor. Evde inanın bunu yapmaz gösteriş mi desem, görgüsüzlük mü nedir bu? Özgürlük modernlik her istediğini yapmak mı? Belli ölçülerde yaşa istediğini ama böyle sınırsız olmamalı.
iki sevgilinin metrobüste öpüşmesi ahlaksızlık ve teşhircilik olarak görülüyorsa vah halimize..Yorumlardan anlaşılıyor ki sözde namus,ahlak bekçiliği yapan gerçekte ise son derece mutsuz sevgiden uzak bir toplum haline gelmişiz haberimiz yok.. sizler dinden imandan bahsederken elin gavuru dediğiniz insanlar ürettikleri teknolojileri sizlere satarak refah seviyelerini mutluluklarını daha üst seviyelere çıkartmakla meşguller. uyumaya devam edin tatlı rüyalar....
@deliturka git o zaman gavur ol kardeşim ne işin var müslümanların arasında
nevşin şöyle güzel bi zenci sevgiliye ihtiyacı var. şöyle uzun boylu olanlardan anca iflah olur ve uzak durur bu gündemde olma sevdasından.
Namus ve Ahlak bekçisi kesilenlere ithaf olunur ; Yıllar önce Amasya da kara çarşaflı kadının yer var istermisin demesini bugün olmuş hala unutmadım.
Sayın Mengü sizin amacınız sevgi falan değil toplumun ahlak değerlerini zedelemek. Çünkü siz bu kafaya göre yetiştirildiniz. Ulu orta yerde insanlar cinsel ilişkiye girse mutlu olursunuz değil mi? Bu memleketi topla tüfekle dize getiremeyenler ahlaki yozlaşma ile bunu sağlayacağını düşündüler ve yıllarca sizin gibi piyonları, bunun için kullandılar, kullanmaya da devam ediyorlar. Bunları siyasi algılamayın. Eskişehir'de üni. okurken ADD kız arkadaş edinmediğim, ÇYDD de bıyıklarımın islamcılara benzediği için burslarımı kestiler. Sizin zihniyetiniz hep çalıştı bu memlekette.
burası amerika değil.öyle her istediğini yapmak özgürlük değildir.tepki gayet doğal.nevşin in fikri kendini bağlar başkasını değil..
kendi ahlaksızlığını topluma empoze etmeye çalışan biri,, kaale almaya bile değmez,, sağa sola saldırmaktan iyice medya maymununa dönmüş
bu sözde ahlak bekçisi dallama ve benzerleri, sokakta başkasının karısına kızına şevhet ile bakar ama birbirini öpen iki genç görseler hemen ahlak bekçisi kesilirler.Asıl olan bu cahil kaba Saba adam kılıklı ahlaksız olan.????
@sgk34 ne kadar güzel tarif etmişsin kendini
İşte Bu... Helal sana Nevşin MENGÜ ne de güzel kapak yapmışsın sevgi ve insanlık yoksunlarına.
Nevşin Mengü yü istediği şekilde sevelim tüm Türkiye hep birlikte arkadaşlar
Susun ahlak bekçileri milletin karısına liza bak,tatmin olmamış egolarınızı tecavüzlerle yatıştırın sonra burda nara atın. Sizler avrupalı değilsiniz ama sizler türk de değilsiniz ki. Sizde öpüşmek yasak tecavüz röntgencilik din tüccarlığı kabadayılık serbest. Ahlâk yoksunu olanlar sizlersiniz. Hepiniz kahruperişan olun da bizde rahat edelim sistem yalakaları.
@mahkumdost istersen adres veriyim gel buyur bi misafir edip ağırlıyalım seni,
bugün öpüşene bişey demeyin, bunun adı sevgi, yok özgürlük, yok benim tercihim, yok benim hayatım derseniz çok değil bir 15-20 yıl sonrada açık açık cinsel ilişkiye girenlere de aman karışmayın mı denecek bu gidişat oraya gidiyor biraz edep biraz ahlak lazım mezhebi geniş olanlar avrupaya gitsin
matilt manukyanda nevşin gibi düşünüyordu.
nevşin mengü işine bak burası türkiye ve müslüman ülke az kaldı seninde ipini çekerler terbiyesizler. metrobüste öpüşmek nedir
Sokakta yemek yerken bile düşünürsün ya birinin canı çekerse diye....
Allah 4 duvarı niçin yaratmış Nevşin Mengi hanfendi hiç düşündün mü niçin nikah var, niçin haya etmeliyiz ve toplum içinde nasıl hareket etmeliyiz. siz ve sizin gibi düşünenlerin onaylayacağı caiz göreceği bir konu değil. Ulu orta parklarda, sokaklarda, toplu taşıma araçlarında, apartman giriş basamaklarında vs. yapılan bu gibi örnek teşkil olmayan kötü davranışları insanlara doğru bir şeymiş gibi savunmanız. Gençleri rahat bırakın ne yaparlarsa yapsınlar diye bir şey yok, ahlak bekçiliği yapmak gerekiyorsa yapılacak uyarılacak sessiz kalınmayacak bu bir ahlaki sorumluluktur.
Yakinda metrobuste cocuk yaparlar adına da ozgurluk sevgi derler korkuyorum yallah avrupaya ya millet sizin edepsizliginize sahit olmak zorunda mi
Bu tipler Allah korkusu nedir, ahlak nedir, utanma ve ar duygusu nedir bilmedikleri için, yorumunu yadırgamadım ...
Bunların yaptığı resmen teşhircilik..buda bir nevi kişisel bozukluktur.sevgi ile alakası yok.toplumşa uyumsuzluk sözkonusu.
ULU ORTA YAPILMASI ÇOKTA HOŞ DEĞİL BİZİM TOPLUM DEĞERLERİ İLE BAĞDAŞMIYOR AMA NAMUS BEKÇİLİĞİ DE KİMSENİN HADİNE DEĞİL
ÖPÜŞMEYİ SEVGİ GÖSTERMENİN YOLU GÖREN KÖR GÖZLÜ KUŞ BEYİNLİ SEVGİ KALPTENDİR HER TÜRLÜ GÖSTERİLİR BURASI TÜRKİYE DİZİLERDE FİLMLERDE HERYERDE ÖPÜŞÜP KOKLAŞMAKA ŞARAP İÇMEK UYUŞTURUCU ALMAK KİM KİMİNLE YATIYOR KALKIYOR BU NLAR OKADAR GÜZEL ANLATILIYORKİ TOPLUMDA BUNLARI KABULLENMİŞ OTOBÜSTE METRODA BOŞ BULDUKLARI HER YERDE HERŞEYİ YAPAR HALE GELMİŞ KİMSEYİ UMURSAMADAN KUŞ BEYİNLİDE KALMIŞ ÖPÜŞMEYİ SEVGİ OLARAK GÖRÜYOR
1 )Nevşinciğim Aşkı ve Sevdayı senin gibi iki öpücük zannedenlere kızıyorum kızdığım gibi de acıyorum. Boş insansın vesselam. 2) Nasıl Her insanın kendine özgü karakter yapısı varsa toplumlarında karakter yapıları vardır. Kültürlerinden kaynaklanır. Bizim toplumumuzun kültürel ve ahlaki değerlerine karakteristik özelliklerine terstir umuma açık yerlerde toplu ulaşım araçlarında bu davranışların kültürümüzde yeri yok.. Ben Türk değilim tarihten bu yana gelen Türk Kültürü beni ilgilendirmiyor diyorsan o başka ancak yaşadığın toplumun ahlaki ve kültürel değerlerine uyacaksın.....
@mert_kara_k1 senin kültüründe sokak ortasında karını bıçaklamak, kızını dövmek, sokak kenarında fuhuş pazarlığı, cinsel içerikli kartvizitlerin alenen ortada dolaşması, öpüşen dayılar da yoktu zamanında. Mevzu savunma değil abartı. Hiç mi görmediniz sahilde öpüşen kayalıklarda öpüşen gençleri. Hangisini haber yaptınız. Eğer görmediyseniz Antalyada gece sahilleri bi gezinin yada gezen birine sorun. Gücünüz yeterse bar önündeki badiguard a da aynısını söyleyin de biz de erkek görelim yahu...
sokakta yapılan bu tür davranışlar sevgi değil edepsizliktir. evli iseler evlerine gitsinler değil se zaten uygun değil
nevşim benimle çıkarmısın canım
bu nevşin denen bayan sen bu millete ait değilsin.bizim kendimize has kültürümüz var.farklı olmak isteyen istediği yere gider.
topluma acik yerlerde ahlak disi hareket ler ceza almali. gormek istemiyorum
Diğer Haberler