HABER

Birbirinden farklı Mevlid Kandili mesajları 2022! En yeni, güzel, anlamlı, dualı ve farklı Mevlid Kandili mesajları!

Mübarek günlerden olan Mevlid Kandili mesajları 7 Ekim Cuma günü vatandaşlar tarafından sıklıkla sorgulanıyor. Her sene Rebiülevvel ayının on ikinci gecesine denk gelen bu kandilde pek çok kişi sevdiklerine kandil mesajları atarak kandilini kutluyor. Biz de WhatsApp, Instagram, Facebook, Twitter ve Telegram gibi platformlar üzerinden yollayabileceğiniz farklı kandil mesajlarını sizin için derledik. İşte en yeni, anlamlı, dualı ve farklı Mevlid Kandili mesajlar...

Birbirinden farklı Mevlid Kandili mesajları 2022! En yeni, güzel, anlamlı, dualı ve farklı Mevlid Kandili mesajları!

Peygamber Efendimiz'in doğumunu temsil eden Mevlid Kandili idrak edilmeye başlandı. Bu sebeple Mevlid Kandili mesajları ve sözleri çok sayıda kişi tarafından araştırılıyor. İslam alemi için oldukça önemli olan ve Mevlid Kandili olarak bilinen gecede paylaşabileceğiniz en yeni, güzel anlamlı, dualı ve güzel Mevlid Kandili mesajlarını sizler için derledik. İşte birbirinden farklı Mevlid Kandili mesajları ve sözleri...

MEVLİD KANDİLİ MESAJLARI VE SÖZLERİ 2022!

Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, kandiliniz kutlu olsun.

Allah'ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun..

mevlidilk111

Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla'ya sunacağı ve O'nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Kandiliniz hayırlı olsun!

mevlid44

Allah'a en sevgili ev, içinde ikram gören yetim bulunan evdir." Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun Hayırlı Kandiller! -Bugün alnımız secdeye gidiyorsa, senin sayende ya Râsulallah . Senin doğuşunu kutlamaz mı bu dünya.. Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun.

mevlid777ilk2

"Yetimi kendine yakın tut. Başını elinle okşa ve onu sofrana oturt. Böyle yaparsan, kalbin yumuşar ve hacetin görülür."
Mübarek Mevlid Kandiliniz mübarek olsun...

mevlid11111

Size karanfilin sadakatini, sümbülün bağlılığını, menekşenin tevazusunu, lalenin gururunu, leyleğın saadetini versek, bize de dua eder misiniz? Kandiliniz mübarek olsun.

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınız Rabbin yüce katına iletilmisine vesile olan Mevlüt kandiliniz mübarek olsun.

mevlid2222

Rabbim bizi özünden iman eden gözünden düşmeyen kullarından eylesin. Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.

mevlid333

Bugün ellerini semaya gönlünü Mevlaya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç çünkü bugün kandil, kandilin mübarek olsun.

Allah'a en sevgili ev, içinde ikram gören yetim bulunan evdir." Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun Hayırlı Kandiller!

mevlid555

Bugün alnımız secdeye gidiyorsa, senin sayende ya Râsulallah . Senin doğuşunu kutlamaz mı bu dünya.. Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun.

Ne zaman ki iyiki'lerimiz keşke'lerimizden önde gider; O zaman hayatı yaşarız. Oysa çoğumuzu hayat yaşıyor. İyiki'lerle dolu bir yaşam dileğiyle iyi kandiller.

mevlid666


Geri Dön

En Çok Aranan Haberler