HABER

Meydanlarda şampiyonluk coşkusu

Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı, THY Avrupa Ligi Dörtlü Finali'nde Yunanistan temsilcisi Olympiakos'u 80-64 yenerek tarihinde ilk kez şampiyon oldu. Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı'nın THY Avrupa Ligi Dörtlü Finali'nde şampiyon olmasının ardından, tüm yurtta kutlamalar yapıldı.Meydanlardan uzun süre ayrılamayan taraftarlar araç konvoyları oluşturdu, meşaleler yaktı, marşlar söyledi... İşte şampiyonluk coşkusundan görüntüler...

Yunanistan temsilcisi Olympiakos'u devirerek THY Avrupa Ligi Dörtlü Finali'nde şampiyon olan Fenerbahçe tüm Türkiye'yi sokağa döktü. Batman'dan İstanbul'a, Manisa'dan Siirt'e kadar Sarı-Lacivertli takımın taraftarları bayraklarını alarak sabaha kadar şampiyonluğu kutlamak için sokağa çıktı.

İstanbul

Sarı- laciverlilerin Olimpiyakos'u yenerek şampiyon olması üzerine meydanlar büyük kutlamalara sahne oldu. Sarı-lacivertli taraftarlar meşaleler yakarak Fenerbahçe ve İzmir Marşı söyledi. Meydanlardan uzun süre ayrılamayan taraftarlar daha sonra araç konvoyları oluşturdu. Sinan Erdem Spor Salonu çevresi, Kadıköy Boğa Heykeli ve Bağdat Caddesi'ndeki kutlamalarda renkli görüntüler oluştu.

Yozgat

THY Euroleague'de Fenerbahçe, Yunanistan ekibi Olympiakos'u 80-64 yenerek şampiyon oldu. Sinan Erdem Spor Salonu'nda oynanan karşılaşmayı İstanbul'da birçok belediye meydanlarda dev ekranlar kurarak izletti.

Taraftarlar mücadeleyi, Kadıköy, Avcılar, Silivri, Küçükçekmece, Beylikdüzü, Maltepe, Bakırköy Özgürlük Meydanı, Zeytinburnu Veliefendi Hipodrumu, Esenler ve birçok ilçede dev ekranlardan izledi.

Gün boyu süren hazırlıkların ardından taraftarların bir bölümü yerlerde oturarak karşılaşma saatini beklemeye başladı. Meşaleler yakarak ve takımları lehine tezahürat yapan binlerce kişi karşılaşmanın başlaması ile büyük heyecan yaşadı. Yaşlı- genç, her yaştan taraftarlar, coşkulu bir şekilde maçı izledi. (DHA)

Sivas

AVCILAR

Adana

MALTEPE

Siirt

ANKARA

İZMİR

Tekirdağ

DENİZLİ

Batman

MUŞ

Zonguldak

KİBARİYE'NİN KONSERİNDE ŞAMPİYONLUK COŞKUSU

Geri Dön