Mezar açıldı, herkes duygulandı!

Kadıköy'de yol kenarındaki yeşillik alanda bulunan küçük bir mezar polisi harekete geçirdi. Etrafı taşlarla çevrili çiçeklerle süslenmiş mezardan köpek cesedi çıktı.

Edinilen bilgiye göre Kadıköy Fikirtepe Metrobüs durağının karşısındaki yeşillik alanda bulunan evlerde yaşayan bazı vatandaşlar Boğaziçi köprü yolunun Kadıköy istikametindeki yeşillik alana yapılan mezarı fark ederek durumu polis ekiplerine bildirdi.

D-100 Karayolu kenarındaki olay yerine gelen Önleyici Hizmetler Şube Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri küçük mezarın bulunduğu alanın etrafına güvenlik şeridi çekti. Etrafı taşlarla çevrili çiçeklerle süslenmiş mezar için olay yerine bomba imha uzmanları çağırıldı. Bomba imha ekiplerinin yaptığı incelemeden sonra mezar açıldı. Açılan mezardan beyaz bir beze sarılmış köpek cesedi çıktı.

Polis ekipleri köpek cesedini zabıta ekiplerine teslim etti. Olayı polise ihbar eden Salih Bora, "Ben çöp dökmeye gidiyordum o sırada mezar olduğunu fark ettim ve durumu polis ekiplerine bildirdim" dedi. Mezardan köpek cesedi çıkmasıyla derin bir nefes alan mahalle sakinleri ise "Allah'tan köpek cesedi çıktı. Başka birşey çıkabilirdi. Biz sevindik. Demekki sahibi çok seviyormuş" diye konuştu.(DHA)

günün haberleri

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
yeşil alan-toprak bulup hayvancağızı gömmüşler(dinen de böyle olması gerekiyor) meraklı bir kafasızın yüzünden hayvancağızı şimdi şehir çöplüğüne atmışlardır ve sahibi de bu duruma üzülmüştür.biz de samuru gömdük inşallah aptal bir meraklının yüzünden topraktan çıkarılmamıştır.
Sonra köpeği çöpemi atmışlar yoksa tekrar gömmüşlermi?
insana değermi veriyolar
benimde bir tavşanım vardı geçen sene oldu bir türlü gömmek için bir yer bulamadık insan çok sevdiği hayvanınıda çöpe atamazya sonunda götürüp kendi arsamıza gömdük bence belediye şehirlerde hayvan mezarlıkları için yerler ayırması lazım parayla olsun ben razıyım burdan hayvan sevenlere duyurulur.
doğru söylüyorsunuz bende hayvan mezarlığı için yer ayrılmasından yanayım..
ihbar eden demekki allah sevgisini içinde brındırmayandır
nerden bilsin içinde öyle bişey olduğunu
sebep
Ya ordan mechul insan cesedi ciksaydi ayni seyi dusunurmuydub
Otopsi ne zaman yapılacak acaba?
aptal meraklı, meraklı kafasız diyen arkadaşlar ne kadar da haklılar. Ülkemizde herşey o kadar düzenli ki, kimse kötü birşey düşünmez değil mi? Kimse art niyetli değil bu ülkede değil mi? Zaten gerginliğin içerisinde olan ülkede otoyol kenarına göstere göstere bu işi yapan çok akıllı değil mi? E be geri zekalı. Madem hayvanını o kadar seviyorsun, rahatsız edilmesini istemiyorsun, götür ormana göm. Şehrin göbeğinde hiç mi aklına bile gelmiyor onun dikkat çekeceği. Bir de bunu yapan adam vicdan sahibi oluyor da, vatandaşlık sorumluluğu olan aptal oluyor. Aynaya bakması lazım aptal diyenlerin.
DÜMBÜK GÖMEN SANA MI SORACAK SENİN NEDEN KIÇIN KAŞINIYORDA MEZARI AÇIYORSUN SEN ONU SORGULA...
duyarlı bir vatandaşmış helal olsun hayvanına mezar yapmış.
Bu tip olaylardan ders çıkarılmalı, belediyenin hattı olur ararsın gelir hayvanı senden alır, gömer bir yere, gerisine karışmazsın, özel taşlı tuşlu yeri belli olsun istiyorum dersen fiyatlandırması yapılır devlette para kazanır, millette hayvanlarını dağa, bayıra, arka bahçeye gömmez.
normalde protostor o değil tamam onu gec köpeği ne yaptılar sonra morgamı kaldırdılar. hayvan orda acıkta kaldı.
Diğer Haberler