MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den Alaattin Çakıcı için flaş sözler

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Türkiye'nin ve yönetimin tek sorunu Alaattin Çakıcı olmamalı. Çakıcı hakkında verilen sağlık raporuyla ilgili kuşkuları Sağlık Bakanlığı inceleyebilirdi" dedi.

MHP lideri Devlet Bahçeli, bir grup gazeteciyle yaptığı sohbette Alaattin Çakıcı hakkında açıklamalarda bulundu.

Bahçeli, Türkiye'nin tek sorununun Alaattin Çakıcı olmaması gerektiğini belirterek, "Uzun zamandır hükümlü olarak cezaevinde bulunan Alaattin Çakıcı Keskin Cezaevi'nden önce rahatsızlığı nedeniyle Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi'ne nakledilmiş ardından Sincan Cezaevi'ne getirilmiştir. Bu süre içinde önce Kırıkkale Başsavcısı görevden el çektirilmiş bugün ise basından öğrendiğim kadarıyla altısı uzman doktor olmak üzere 21 hekim gözaltına alınmıştır.

"RAPORLA İLGİLİ KUŞKULARI SAĞLIK BAKANLIĞI İNCELEYEBİLİRDİ"

Ülkemizde çok yönlü sosyal, siyasal ve ekonomik sorunların yoğunlaştığı ve derinleştiği bu süreçte Türkiye'nin ve yönetiminin tek sorunu sayın Alaattin Çakıcı olmasa gerek. Alaattin Çakıcı hakkında daha önce verilen sağlık raporuyla ilgili kuşkular Sağlık Bakanlığı tarafından bugüne kadar incelenerek pekala sonuca ulaştırılabilirdi." dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 66 yorum
SORUN SENDE BAHÇELİ
çek senet örgütü suçlamsındaki birini suçluyu niye bu kadar savunuyor ortak yanları ne bahçeli ve MHP ile bu adamın MHP incelenmeli
Bu ülkede cezanın şahsiliği olarak bilinen evrensel hukuk kuralları ayaklar altına alınıp, yakınları suç işlediği diye suçsuz insanlar hukuksuzca cezalandırılırken Bahçelinin neden sesi çıkmamış ?
Önce seni bir inceleyelim istersen
bu ülkede zorbaların katillerin sözü geçerli olmamalı. bir çakıcı için binlerce yüreği yanan aileler gözardı adilemez.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler