MHP'li Refik Kurukız, bozkurt işareti yapmak için Erdoğan'dan izin istedi

Trabzon’da 'Cumhur ittifakı' kapsamında MHP’nin adayı olarak gösterilen Refik Kurukız, 'bozkurt' işareti yapmak için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan izin istedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Trabzon belediye başkan adaylarını tanıttı. Törene, Şalpazarı'ndan MHP adına aday gösterilen Refik Kurukız'ın, "Bozkurt" işareti yapmak için Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan'dan izin istemesi damga vurdu.

Cumhurbaşkanı'yla tokalaşan Kurukız, "Bozkurt işareti yapabilir miyim sayın Cumhurbaşkanım?" dedi. Erdoğan da tebessüm ederek, "Hadi yap bakalım" dedi.

MHP adayı Refik Kurukız'a, Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan izin çıkınca, 'Bozkurt' işareti yaptı. O sırada Erdoğan da 'Rabia' işareti yaptı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 40 yorum
tayyipten izin istiyor. vaybe. ak mhpliler
Hadi gidin şimdi buna oy verin.
@durankaraman66 Mhp Ak partinin 16 yılda yaptıklarının da ortağı oldu. Bu vebal çok ağır olur. EYT yok ama Türk milletinin Canına, Malına Kast edenlere Af Yada İnfaz değişikliği adı altında Kader Mahkumu diyerek cezalarını ortadan kaltırıp ödüllendirmek İsteyen partilere oyumuz yok. Bir Mhp li olarak bundan sonra bu partilere oyumuz desteğimiz asla olmayacak. Bizim milleyetçiliğimiz kimsenin tekelinde değildir. Af çıkaranlar bu milletin düşmanıdır Suç işleyen cezasını çekecek. Biz Affetmiyoruz Kimsede Affedemez Bizde sizi Affetmeyeceğiz
Bu konuşmayı yapan sanrım milletvekili. Artık bunlara söyleyecek bir şey bulamıyorum yalaka desem olmuyor cahil desem olmuyor bu kadarımı kör sağır olur bir insan. Üç maymun Hangi ülkede yaşıyor acaba yok 2002 de asgari ücret şuydu buydu O zamanki alım gücüyle şimdikini karşılaştır bakalım ortaya ne çıkacak
karşılastirdinmi hic alım gücüymüş bir araştir ondan sonra buraya yaz laf olsun diye yazma memur
yazıklar olsun...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler