MHP Lideri Devlet Bahçeli'den Ağrı'da cansız bedeni bulunan minik Leyla için dikkat çeken mesaj!

MHP Lideri Devlet Bahçeli, sosyal medya hesabından Ağrı'da bugün cansız bedeni bulunan 4 yaşındaki minik Leyla ile ilgili dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Bahçeli, "Çocuk katillerinin en ağır, en şiddetli ölçüde cezalandırılması kaçınılmaz bir adalet ihtiyacı, ihmal edilemeyecek insanlık ve şeref görevidir. Bunun da sonuna kadar takipçisi olacağımızı herkes bilmelidir." ifadelerini kullandı.

MHP Lideri Devlet Bahçeli'den Ağrı'da cansız bedeni bulunan minik Leyla için dikkat çeken mesaj!

MHP Lideri Devlet Bahçeli Twitter hesabından Ağrı'da 18 gündür aranan ve bugün cansız bedenine ulaşılan minik Leyla için dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Bahçeli paylaşımında Ankara'nın Polatlı ilçesinde cinayete kurban giden Eylül Yağlıkara'yı da unutmadı.

Bahçeli'nin açıklamaları şu şekilde,

"HAKİKATEN TÜRKİYE YASA BOĞULDU"

"Eylül’den sonra Leyla yavrumuzun da cansız bedeni bulundu. Hakikaten Türkiye yasa boğuldu. Ağrı’da günlerdir aranan Leyla gözlerini hayata yumdu. Hem Eylül’e hem Leyla’ya Allah’tan rahmet diliyorum. Ailelerine sabır ve başsağlığı temenni ediyorum.

"SONUNA KADAR TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ"

Çocuk katillerinin en ağır, en şiddetli ölçüde cezalandırılması kaçınılmaz bir adalet ihtiyacı, ihmal edilemeyecek insanlık ve şeref görevidir. Bunun da sonuna kadar takipçisi olacağımızı herkes bilmelidir."

bahçeli

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
sen hiç konuşma bahçeli. Bundan önceki rte ile ittifaka girmeden önceleri yani hüseyin üzmez gibiler için de neler demiştin şimdi de diyorsun. İş yok sende icraat sıfır. Allah sana ağız vermiş boş vermiş. Sen daha teşklif verip idam getirecektin onu bile beceremedin. Gerçi sen değilmiydin apo itini ipten alan, idam kalksın diye rahmetlik ecevit ve erbakana baskı yaptıran. O yüzden en son sen konuşmalısın.
bu adamda birgün başka diğer gün başka seçimden önce af gelsin diyen bir adamsın idamı kaldıran adamsın şimdi neler konuşuyor.Memleket ileriye gideceğine eskileri arar oldu.Gerçi bu memlekette adalete de güven var mı bugün içeri giren 2 sene sonra suçsuz diye geri çıkıyor
Tek bildiği idam,şiddet,ırkçılık barbarlığı,Irkçılık bir idoloji değildir,psikolojik bir hastalıktır,Tük millet Tük millet deyib duruyor Türk kelimesini bile doğru diyemiyor.Böyle insanların başını çektiği bir ülkede ne barış olur nede insanca yaşamak. bir ülkenin gelişmemesi için böyle böyle biri olsun yeter bile fazla üç kelime biliyor Herkes türktür Herkes müslümandır Kendisi gibi olmayan idam edilsin.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler