HABER

MHP lideri Devlet Bahçeli'den sert sözler: Bir avuç gafil ve kendini bilmez

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Bahçeli, "Çürümüş Bizans ve haçlı emellerini canlı tutmak için kılıktan kılığa girenler Ötüken dimağını susturmaya, Söğüt çağrısını bastırmaya çalışan bir avuç gafil ve kendini bilmezdir. Müfteri ve münafık diller ne söylerse söylesin, faziletsiz bedenlerde Fatih şanının izi bulunamaz." dedi.

MHP lideri Devlet Bahçeli'den sert sözler: Bir avuç gafil ve kendini bilmez

MHP lideri Bahçeli'nin açıklamalarından satır başları şu şekilde:

"Çürümüş Bizans ve haçlı emellerini canlı tutmak için kılıktan kılığa girenler Ötüken dimağını susturmaya, Söğüt çağrısını bastırmaya çalışan bir avuç gafil ve kendini bilmezdir. Müfteri ve münafık diller ne söylerse söylesin, faziletsiz bedenlerde Fatih şanının izi bulunamaz.

Dünden bugüne kuşaklar eliyle intikal eden milli emanetlerin sırrına erişenler, yalana, iftiraya ve ihanete sırtını dönmüş yüksek karakterlerdir. Siyasi çıkar uğruna fethimizi ve Fatihimizi sıradanlaştırma çabasında olanlar ecdadımızın hatıralarını sulandıran meczuplardır.

"GEÇMİŞİMİZLE NE KADAR ÖVÜNSEK AZDIR"

Elbette geçmişimizle ne kadar övünsek azdır, yetersizdir. Kendimizi tanımak, kimliğimizi tanımak irfan sahibi olmak demektir; tarihimizi, kültürümüzü ve medeniyet hazinemizi bilmek kendimizi bilmektir. Kendimizi bilmek kanımızın ve kaderimizin yol haritasını çizmek demektir.

Söğüt ruhunda; sabır vardır, strateji vardır, iman vardır, atılganlık ve cesaret vardır, bu ruha aynısıyla teslim olmayan, taviz vermeyen, tehir etmeyen bir mizaç hâkimdir. Bu sayededir ki, 400 çadırlık bir beylikten devasa bir dünya imparatorluğu doğmuş ve yükselmiştir.

Türk milleti, yalnızca kılıç kuşanmamış, yalnızca cihat ve gaza onuruyla donanmamış, kaleleri fethettiği kadar kalpleri de fethetmiş, Hayme Ana’nın dirayetiyle, Dursun Fakih’in duasıyla; alplerin, erenlerin, neferlerin dokunuşuyla horgörü silinmiş, hoşgörü sivrilmiştir."


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 19 yorum
Vatansever Adam. Devletin Milletin yanında oldu. Birileri gibi oy ugruna kandil sponsorlarına koltuk değneği olmadı.
geçmişi ile övünen insan 75 yaşında bilinçsizce siyaset yapmaz...geçmişine bak bakalım Fatih İstanbulu feth ettoğinde kaç yaşındaydı...Kanuni 25 idi...Yıldırım Beyazıd 29...s3n hala 75 yaşında nelerden söz ediyorsun tıbben bile artık mülk satamıyorsun o yaşta rapor olmadan...
KİMSE NE DEDİĞİNİ ANLAMAZ OLDU..İLK ÖNCE TÜRKÇE KONUŞUN...T.C.Yİ DEVLET TABELALARINDAN İNDİRİLMESİNE SESİ ÇIKMAYANLARDAN...AND'IMIZIN OKUTULMAMASINDA TARAF OLANLARDAN MİLLİYETÇİ OLMAZ..OLAMAZ...MHP...Lİ YÜZLERCE YAKINIM DOSTUM TANIDIĞIM VAR İLK SEÇİMDE SESLERİNİ NET BİÇİMDE ÇIKARACAKLARINI İFADE EDİYORLAR...OY ORANINIZ %02 LERİN ALTINDA..BUNUNDA SEBEBİ SİZLERSİNİZ...RAHMET OLSUN TÜRKEŞ BAŞBUĞ'UN MİRASINI KORUYAMADINIZ.....MEZARINDA RAHAT DEĞİL BİLESİNİZ...
evet aynen budur
Geri Dön