HABER

MHP milletvekili Cemal Enginyurt'tan olay yaratacak ittifak mesajı

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'in Devlet Bahçeli'ye yönelik "Açıklamalarını yanlış ve nezaketten uzak buluyoruz. Tekrarlanmamalı" şeklindeki sözlerine MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt'tan yanıt geldi.

MHP milletvekili Cemal Enginyurt'tan olay yaratacak ittifak mesajı

Sosyal medya hesabından Çelik’e tepki gösteren Enginyurt, AK Parti’nin MHP’yi ve MHP’lileri görmezden geldiğini belirterek “Sevsinler böyle ittifakı” şeklinde paylaşımda bulundu.

Enginyurt’un paylaşımı şöyle: MHP mensubu olanları İş Kura bile başlatma. Ülkücü Öğretmenden İlkokul Müdürü yapma. Bürokraside MHP düşmanlığı devam etsin. MHP’nin her teklifine çemkirerek tepki göster. Andımız serbest kaldı diye Danıştay’a diklen. Sonra aman İttifakı bozma de. Sevsinler böyle ittifakı.

enginyurt


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
.. BU ÜLKEYİ KİM KURDU... TÜRKLER... BU IRKÇILIK DEĞİLDİR... ALMANYADA O KADAR İNSANIMIZ VAR.. ALMANYADA... BİR DEĞİŞİKLİK VARMI... ? BİR ÜLKEYİ KİMLER... KURDUYSA... HERKES İTAAT ETMEK ZORUNDADIR.. AZINLIKLAR UYMAK ZORUNDADIR DEVLET YAPISINA... UFAK. AZINLIKLARDAN BİLE SÖZ EDERSENİZ ? BU BAŞINIZA HER ZAMAN İŞ AÇAR... LAZ, ÇERKEZ, GÜRCÜ...NÜFUS ORANI KAÇDIR... ? BU LAFIZLARI KULLANMAYIN DEDİK SİZE... KİMSENİN KİMSEYİ.. KÜÇÜMSEDİĞİ YOK... BU ÜLKENİN TEMELİ.. BELLİ.. O KADAR...
@ismail_sen_1971 azınlık çogunluk hesabına girersen Türkler artık ne yazık ki azınlığa düştüler,o konuyu kaşıma yara patlarsa akan cerahata inanamazsın
02.06.2015 de Elazığ Meydanından Tayyip Beye Sorularım Olacak, İmralı canisiyle mektuplaştın mı? Öcalan canisinin İmralı Adası’ndan günü birlik giriş-çıkışlarına onay verdin mi? Ve şahsen temas kurdun mu? Kandil’deki PKK’lılara dinlenmesin diyerek kriptolu telefon gönderdin mi? Dedikten Sonra; 24.06.2018 de Tayyip Beyi Cumhurbaşkanı Adayı Göstereceksin + AKP ile İttifak Yapacaksın. Bu Nedenle Tayyip Beyi Bırakamaz ve AKP den İTTİFAK tan VAZ GEÇEMEZ. Sebebini Bilmiyorum Ama Devlet Bey Bu Sorularına Rağmen Tayyip beyi Desteklediğine Göre ÇEKİNDİĞİ BİR ŞEY VAR. AKP + MHP İTTİFAK BİTMEZ.
Tayyip Bey 24.06.2014 AKP Grupta Bu sabah yaptığı konuşmaya bakıyorsunuz Bahçeli’nin, aman yarabbi. Baştan aşağı, yine ifade ediyorum bu kürsüden ağzından salyalar akıyor. Biz öyle konuşmayacağız. Ve tamamıyla bir müfteri edasıyla yaptığı konuşma. İftiralarla dolu bir konuşma. 16 – 17 yıldır partinin başındasın geldiğin yer ortada. Ben MHP’li kardeşlerime hep sesleniyorum. MHP’yi küçülten bu adamla bir yere varamazsınız. Bu adam siyasette çırak bile olamadı, olamayacak da. Bunun varlığı MHP teşkilatı için bir tehlikedir. DİYECEK Tayyip Bey ve AKP ile İTTİFAK yapacaksın. Şimdi Ne Oldu.
Geri Dön