HABER

MHP'li meclis üyesine sopalı saldırı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sarıçam Belediye Meclis Üyesi, Plan ve Bütçe Komisyon Başkanı, İmar ve Şehircilik Komisyonu Üyesi Vedat Cengiz, bir grubun sopalı saldırısı sonucu yaralandı.

Alınan bilgiye göre, dün akşam saatlerinde Kenan Evren Bulvarı'nda arabasını park eden Vedat Cengiz'in yanına gelen kimliği belirlenemeyen 3 kişi, sopalarla meclis üyesine saldırdı. Yanında kızı da bulunan Cengiz, başından aldığı darbelerle yaralandı. Hastaneye kaldırılan Cengiz, burada yapılan müdahalenin ardından taburcu edildi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan MHP Adana İl Başkanı A. Kadir Üçkardeşler, saldırıya sert tepki göstererek, "Değerli meclis üyemiz Vedat Cengiz, çalışmaları ile sadece bizim değil Sarıçamlı hemşerilerimizin de takdirini kazanmış bir isimdir. Ona yapılan bu çirkin saldırıyı, tercihini MHP'den yana kullanmış hemşerilerimize ve meclis üyemizin temsil ettiği Sarıçamlılara da yapılmış kabul etmekteyiz. Bilinmelidir ki bu şehirde zorbalıkla bir yere varılamayacaktır. Menfur olayı şiddetle ve nefretle telin ederken, saldırganların bir an önce yakalanarak adalet önünde hesap vereceğini umuyor ve bekliyoruz" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön