HABER

Mi Band 5'in bir tık ötesi: Xiaomi Mi Watch Color Sports Edition tanıtıldı! İşte özellikleri, fiyatı

Mi Band 5'in bir tık ötesi: Xiaomi Mi Watch Color Sports Edition tanıtıldı! İşte özellikleri, fiyatı

Xiaomi, Mi Watch Color Sports Edition adını verdiği akıllı saatini tanıttı. Xiaomi'nin Mi Band 5 akıllı bilekliğinin bir tık ötesinde ancak bu kez saat formunda yer alan Mi Watch Color Sports Edition, Apple Watch Series 6 gibi kandaki oksijen seviyesini ölçebilme yeteneğine sahip. İşte Xiaomi Mi Watch Color Sports Edition'ın özellikleri ve fiyatı.

Xiaomi akıllı saat konusunda geniş bir ürün gamına sahip. Alt markası Huami Amazfit ve ortak markası Haylou ile de akıllı saat pazarında bulunan Xiaomi, şimdi ise yeni bir akıllı saatini daha görücüye çıkardı. Bu akıllı saatin adı; Xiaomi Mi Watch Color Sports Edition.

XİAOMİ Mİ WATCH COLOR SPORTS EDİTİON ÖZELLİKLERİ

Xiaomi Mi Watch Color Sports Edition özellikleri arasında 1,39 inç büyüklüğünde HD çözünürlüğünde AMOLED bir ekran var. Klasik akıllı saatler gibi yuvarlak bir forma sahip olan Mi Watch Color Sports Edition, 120 farklı saat arayüzü ve Always on Display moduyla öne çıkıyor. Bunun dışında akıllı saatte GPS, NFC ve Bluetooth 5 gibi özellikler mevcut.

Xiaomi Mi Watch Color Sports Edition özellikleri

Mi Watch Color'ın güncellenmiş bir hali olarak karşımıza çıkan Mi Watch Color Sports Edition, spor konusunda da bazı özellikler sunuyor. Örneğin; akıllı saat 117 farklı spor moduyla geliyor. Buna ek olarak, kalp atış hızı ölçümü ve kandaki oksijen miktarı ölçümü Mi Watch Color Sports Edition'da yapılabiliyor. Aktarılan bilgilere göre, Mi Watch Color Sports Edition tek şarjla 16 güne kadar şarj süresi sunabiliyor.

Xiaomi Mi Watch Color Sports Edition fiyatı

XİAOMİ Mİ WATCH COLOR SPORTS EDİTİON FİYATI

Xiaomi Mi Watch Color Sports Edition fiyatı yaklaşık 97 dolar olarak belirlendi. Akıllı saat 1 Kasım'dan itibaren Çin'de siyah, mavi ve beyaz renkleriyle satışa sunulacak. Akıllı saatin Çin dışında satışa sunulup sunulmayacağı ise belli değil.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
Aslında ne kadar ucuz ama bizim gibi parası değersiz ülkeler için fiyat yüksek görünüyor.
Geri Dön