HABER

Mide bulandıran olay! Hacamata gelen kadınları taciz etti

Sakarya’nın Hendek ilçesinde hacamat yaptırmak için gelen kadınları taciz ettiği iddia edilen dernek başkanı Vedat Gülmez tutuklandı. Dernek binası ise mühürlendi.

Mide bulandıran olay! Hacamata gelen kadınları taciz etti

Hendek İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne giden 3 kadın, Bayraktepe Mahallesi’ndeki Sevda Gönüllüleri Eğitim Derneği’nin başkanlığını yapan Vedat Gülmez'in kendilerini taciz ettiğini öne sürdü. Hacamat yaptırmak için gittikleri dernek binasında tacize uğradıklarını ileri süren kadınların şikayeti üzerine Vedat Gülmez, önceki gün gözaltına alındı.

Evli olan ve bir fabrikada işçi olarak çalışan Vedat Gülmez, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Vedat Gülmez, çıkarıldığı mahkemece tutuklanırken, dernek binası ise mühürlendi.

ad029691aa06420f5f7212e8cd40d664

DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 31 yorum
Tutuklanması Güzel Haber .Lakin Erkeğe Hacamat için gidip bedenini açan kadınlar niçin suçsuz ?Adalet bunun neresin de ?
mini etek giydi diye tecavüzü hallettiler diyen zihniyetten farkı var mı bu sözcüklerin? zihniyetinize lanet olsun..
hacamat geleneksel bir tedavi yöntemidir. burada şunu sorsan anlarım "kişi bu işi yapabilecek bilgiye sahip mı?" Ama sen kadın erkek olayına takilmissin. Tedavi için mahremiyet olmaz. Kisinin yaptıgı sapıklıktır ve cezalandırılmalıdır.
Çok iyi yapmış. Elin kadını gelip önüne yatacak sen duracaksın varmı öyle yiğitler? Az, bile yapmış.
Bir erkeğin yanında soyunup sereserpe yatan bir kadına Hiç birşey yapmadan bırakan esas cezalandırılmalı , yok öyle kadının soyunup sereserpe önüne yatacağı tek erkek kocasıdır...
Geri Dön